Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Електроника | Мобилни телефони | Samsung | Скопjе

A20e , 2
A41 , 2
Drug model , 24
Galaxij6 , 1
Galaxy A3 , 4
Galaxy A5 , 21
Galaxy A6 , 8
Galaxy A7 , 5
Galaxy A8 , 6
Galaxy J1 , 1
Galaxy J3 , 23
Galaxy J5 , 34
Galaxy J6 , 7
Galaxy J7 , 9
Galaxy S21 , 14
Galaxy S5 , 20
Galaxy S6 , 9
Galaxy S7 , 8
Galaxy S8 , 11
Galaxy S9 , 6

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Мобилни телефони,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Мобилни телефони | Samsung | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 апр. 12:34 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A71  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung Galaxy A71 - 128GB

12 500 МКД

22 мар. 13:37 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S10 Lite  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung Galaxy s10 lite

150 ЕУР

13 мар. 20:48 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung Galaxy A6

1 МКД Намалена цена

29 фев. 07:59 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A13  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam Samsung Galaxy A13 i Samsung Galaxy A40

5 000 МКД

15 фев. 13:55 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 8  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung Galaxy Note 8

260 ЕУР

11 фев. 21:44 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Скопjе  ·  Карпош

Sosema nov Samsung Galaxy A14

120 ЕУР

02 фев. 11:37 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov od A1 Samsung s23FE i Ridmi 12

500 ЕУР

05 јан. 04:15 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A32  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam Samsung Galaxy A32

7 500 МКД

04 јан. 11:52 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung Galaxy A51

9 000 МКД

02 јан. 22:03 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung s21fe

21 000 МКД

25 дек. 22:00 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung Galaxy S21FE

17 000 МКД

20 дек. 17:36 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam Samsung s23

500 ЕУР

19 дек. 20:09 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A21  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung S21FE

18 000 МКД

17 дек. 19:35 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A71  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung Galaxy A71 128/6GB EXTRA KAKO NOV

7 500 МКД

12 дек. 21:14 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung S21 FE Gray 128/6gb

20 000 МКД

11 дек. 09:10 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung Galaxy A53 5G 128 GB White

13 000 МКД

08 дек. 16:48 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продажба на samsung

100 ЕУР

07 дек. 02:32 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung S21 FE 5G Nov Neotpakuvan

20 000 МКД

25 ноем. 09:16 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава неотпакуван телефон

10 500 МКД

23 ноем. 10:41 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A02s  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam Samsung A02 S

2 500 МКД

13 ноем. 23:32 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S21  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung Galaxy S21 FE 5G 128/6GB

24 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мобилни телефони на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Мобилни телефони | Samsung | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации