Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Електроника | Мобилни телефони | Sony Ericsson

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Мобилни телефони,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Мобилни телефони | Sony Ericsson | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 мар. 10:28 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia Arc S  ·  Штип

Sony Ericsson

2 000 МКД

27 авг. 11:34 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X8  ·  Ресен

SONY ERICSSON XPERIA

2 000 МКД

28 мар. 23:07 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia Arc S  ·  Ресен

Sony Xperia Arc S

6 000 МКД

06 јун. 14:44 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia Arc S  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SONY XPERIA ARC S

2 500 МКД

21 мај 19:50 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X8  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Sony Ericsson Xperia X8

9 000 МКД

12 мар. 20:50 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  W810i  ·  Тетово

SONI ERICSON PERFEKTEN

145 ЕУР

19 фев. 17:39 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  W810i  ·  Скопjе  ·  Аеродром

3 mobilni socuvani ITNO

1 500 МКД

10 фев. 10:50 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia PLAY  ·  Охрид

Sony Ericsson Xperia

1 000 МКД

01 окт. 18:39 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia mini  ·  Тетово

SONY ERICSON W200I

15 ЕУР

08 септ. 17:17 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  Live with Walkman  ·  Тетово

Sony Ericsson Live with Walkman

150 ЕУР

08 јул. 23:31 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X8  ·  Струга

Sony Xperia X8

1 600 МКД

15 јун. 20:42 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia Arc S  ·  Гостивар

Sony Ericcson Xperia Arc S

100 ЕУР Price Reduced

24 мај 23:19 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia Arc S  ·  Куманово

Sony Ericsson Xperia lt15i

4 000 МКД

23 мар. 22:48 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  W810i  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Sony Ericsson K310i

1 500 МКД

09 мар. 12:13 Мобилни телефони  ·  Sony Ericsson  ·  Xperia X8  ·  Скопjе  ·  Бутел

Sony Xperia X8 i Sony Xperia Tipo

3 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мобилни телефони на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Мобилни телефони | Sony Ericsson | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации