Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Електроника | Мобилни телефони | ZTE

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Мобилни телефони,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Мобилни телефони | ZTE | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 фев. 19:53 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A460  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mobilen telefon

1 200 МКД Price Reduced

16 септ. 10:27 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A310  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ноv A1 alpha 20 plus

3 500 МКД

10 апр. 00:10 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Kis 3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mobilen telefon ZTE kis3

1 500 МКД

05 фев. 14:58 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A520  ·  Крива Паланка

ZTE BLADE A 520

1 000 МКД

11 дек. 11:33 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A310  ·  Скопjе  ·  Карпош

ZTE A1 ALPHA

3 000 МКД

29 мај 18:46 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A310  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ZTE BLADE A310

1 300 МКД

18 окт. 22:31 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A310  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

ZTE axon 7

3 000 МКД Price Reduced

01 мај 20:52 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A460  ·  Скопjе  ·  Чаир

Nov ZTE

2 500 МКД

15 окт. 10:59 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Kis 3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kineski mobilni telefoni

600 МКД

27 апр. 00:13 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade L2  ·  Тетово

ZTE blade l5

4 000 МКД

21 јул. 16:45 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A310  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ZET A310

7 000 МКД

29 мај 23:03 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A310  ·  Скопjе  ·  Карпош

ZTE Blade A310 nov

4 800 МКД

09 мај 12:46 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A460  ·  Куманово

ZTE Blade A460

3 000 МКД

09 мај 08:33 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade G V880G  ·  Скопjе  ·  Карпош

SOCUVAN ZTE BLADE G V880G

2 500 МКД

06 мај 23:55 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A310  ·  Скопjе  ·  Аеродром

NOV ZTE Blade A310

5 500 МКД

30 апр. 13:48 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A310  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ZTE A310 nov

5 500 МКД

26 мар. 21:54 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A310  ·  Скопjе  ·  Бутел

ZTE Blade A310

5 500 МКД

20 мар. 10:53 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A310  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ZTE Blade A310

4 300 МКД

31 јан. 18:29 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A310  ·  Куманово

ZTE A310 NOV

6 800 МКД

30 јан. 20:19 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A460  ·  Велес

ZTE Blade A460

2 500 МКД

12 дек. 19:37 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A460  ·  Скопjе  ·  Скопје

Zte Blade L3

4 200 МКД

26 ноем. 15:17 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A310  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov ZTE Blade A310

5 500 МКД

07 септ. 23:38 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A460  ·  Скопjе  ·  Центар

ZTE A460

5 500 МКД

29 авг. 22:09 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade III Pro  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

ZTE BLADE III PRO

2 500 МКД

06 авг. 17:27 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A460  ·  Битола

Dva novi ZTE Blade A460

6 000 МКД

02 авг. 11:00 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade G V880G  ·  Радовиш

ZTE Blade G V880G

40 ЕУР Price Reduced

27 јул. 09:54 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade III Pro  ·  Охрид

ZTE Blade 640

4 800 МКД

18 јул. 17:18 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade A310  ·  Гостивар

ZTE 5.7" HD Q705U White

3 700 МКД

01 јун. 01:09 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade Q  ·  Скопjе  ·  Скопје

ZTE BLADE Q

4 000 МКД

22 мар. 22:22 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade L2  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ZTE Blade L2

5 500 МКД

18 мар. 00:38 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade Q  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ZTE Blade Q

3 500 МКД

04 мар. 20:29 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Kis 2 Max  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ZTE Kis 2 Max

2 500 МКД

11 фев. 15:08 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade III Pro  ·  Скопjе  ·  Бутел

Zte Blade 3 Pro itno

1 900 МКД

20 јан. 19:37 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade III Pro  ·  Виница

ZTE Blade III Pro

2 000 МКД

17 ноем. 03:23 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade III Pro  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ZTE BLADE III

2 500 МКД

15 ноем. 20:17 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade III Pro  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ZTE Blade III

1 800 МКД

15 ноем. 20:11 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade III Pro  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ZTE Blade III Pro

2 500 МКД

06 ноем. 19:41 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Kis 2 Max  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ZTE Kis 2 Max

2 500 МКД Price Reduced

20 окт. 20:33 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Blade III Pro  ·  Скопjе  ·  Центар

ZTE Blade III pro

2 500 МКД

05 окт. 02:11 Мобилни телефони  ·  ZTE  ·  Kis 2 Max  ·  Скопjе  ·  Аеродром

NOV ZTE Kiss II Max

3 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мобилни телефони на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Мобилни телефони | ZTE | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации