Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор mercedes , по категорија , или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: mercedes | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 окт. 19:28 , ,

Mercedes-Benz E 320 -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 окт. 02:03 , ,

Mercedes-Benz -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 10:36 , ,

MERCEDES-BENZ ML350 CDI BLUETEC 4MATIC

14 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 15:51 , ,

Mercedes C220 Euro5

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
03 дек. 02:21 , ,

Mercedes-Benz E 200 D

1 300 ЕУР

Година: 1987
Километража: 400 000 - 449 999
16 ноем. 12:29 , ,

Mercedes-Benz ML 280

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 јун. 09:32 , ,

Mercedes-Benz C220

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
26 апр. 22:01 , ,

Mercedes-Benz CLS 350

11 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
20 мар. 11:45 , ,

Mercedes-Benz C 220

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 19:44 , ,

Mercedes-Benz C220

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 15:16 , ,

Mercedes-Benz C200 CDI

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 17:05 , ,

Mercedes-Benz A180

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 20:46 , ,

Mercedes-Benz c220cdi avangarde

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 21:26 , ,

Mercedes-Benz e 250 turbodiesel

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 16:35 , ,

Mercedes AMG 350

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
21 ноем. 21:10 , ,

Mercedes-Benz E 220

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
03 ноем. 21:38 , ,

Mercedes-Benz kompressor avangarde c200

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
25 окт. 16:18 , ,

Mercedes 220

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
19 септ. 22:06 , ,

Audi A6

10 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 22:35 , ,

Mercedes S 320

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 16:53 , ,

Mercedes Benz E 270

6 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 ноем. 13:54 , ,

Mercedes 220

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
02 ноем. 20:06 , ,

Mercedes C 220

11 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 19:26 , ,

Mercedes 220

4 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
21 јун. 18:25 , ,

Mercedes-Benz A 140

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
19 јун. 08:31 , ,

Mercedes-Benz 220 avangard

4 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
11 фев. 22:12 , ,

Mercedes A 160 ekstra cena

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
25 дек. 15:18 , ,

MERCEDES-BENZ avantgarde C 220 CDI

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 дек. 06:24 , ,

Mercedes C 220 -03

4 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 20:22 , ,

Mercedes CDI 220 Esprite -99

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 16:09 , ,

Mercedes A clasa 170 -00

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 12:32 , ,

Mercedes A140 -00 povolna cena

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување mercedes | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток