Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Mercedes-Benz , 9639
Opel , 191
Audi , 159
BMW , 151
Peugeot , 109
Renault , 85
Ford , 81
Citroën , 69
Seat , 56
Fiat , 47
Alfa Romeo , 30
Ssangyong , 30
Toyota , 29
Smart , 25
Jeep , 23
Nissan , 20
Land Rover , 20
Chrysler , 18
Škoda , 18
Hyundai , 18
Mazda , 17
Kia , 14
Volvo , 10
Chevrolet , 9
Honda , 8
Porsche , 7
Lancia , 6
Suzuki , 5
Dodge , 4
MINI , 3
Daewoo , 3
Dacia , 1
Acura , 1
Rover , 1
Saab , 1
UAZ , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Maybach , 1
Lexus , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор mercedes,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: mercedes | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 апр. 21:12
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Велес

Se prodava Vito

2 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:49
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 63 AMG  ·  Прилеп

Mercedes-AMG CLS63

36 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
08 апр. 13:28
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Струга

Mercedes-Benz S class designo

61 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 22:49
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 63 AMG  ·  Прилеп

Mercedes-AMG CLS63

36 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Вчера 22:47 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes GLC220cdi 4matic AutoMilano

33 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:08 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes E 350 CDI 7G-Tronic "Avantgarde" Ekstra Socuvan

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:01
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Mercedes S350 - Long 2014

52 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:48 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Тетово

Mercedes e class

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:04 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodazba na kola

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 19:26 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Илинден

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

13 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2023
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 19:11
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes-Benz S 320L 4-MATIC 2007

16 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:15 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Кичево

Mercedes A 160 CDI

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:49 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

Seat Leon 2.0 TDI

4 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 17:31 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes C220 Exclusive

25 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:01 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Скопjе  ·  Илинден

Mercedes GLE 350d 4 Matic AMG Line2016 Godina

40 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 15:00 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ресен

MERCEDES E 220 CDI 7G 2012

15 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 14:58 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Ресен

MERCEDES B180 CDI 7G + R 2012

10 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:41 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 14:40 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 81KW COSMO PERFEKTNA

6 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:40 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:26 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mercedes C220 Neuvezuvan

7 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

10 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:54 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Скопjе  ·  Карпош

MERCEDES BENZ C CLASS 180 COMPRESSOR 116.000KM NEUVEZEN

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 11:27 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:26 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:19 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes-Benz E280 CDI 4MATIC 5G-TRONIC

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:10 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 11:09 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:33 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 500  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes CL 500 Benzin 306ks 2004 ZAMENA

9 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 5 - 1.9 TDI - KLIMA 2009 GOD

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:27 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI BIZNILINE AVTO MIRO

21 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 10:26 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:58 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Куманово

Bmw x1 1,8 od 2011g. i Bmw 116d . Od 2013g.

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:14 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Крива Паланка

MERCEDES E220 AVTOMATIK 7G TRONIK F-1 2013G PERFEKT AUTO

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:26 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 08:25 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 08:25 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:12
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAEM VO TOYOTA SKOPJE KORISTENI VOZILA OD LIZING 13-04 DO 20

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 07:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Куманово

Vw Touareg 3,0 tdi i Porsche cayanne 4,5i

7 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 19:45 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES CLK 200 BENZIN 136KS CABRIO AUTOMATIC KAKO NOVO

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 18:53 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CHEVROLET AVEO 1.3CDTI LT+ PERFEKTNA

4 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
14 апр. 17:29 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 290  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz E 290 dizel

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 50 000 - 54 999
14 апр. 17:27 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDI Q2 BENZIN 1.5 TFSI BUSSINES MODEL KUPEN MK/21

19 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
14 апр. 16:37 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
14 апр. 16:37 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
14 апр. 15:22 Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

18 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 85 000 - 89 999
14 апр. 14:35 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 3008 1.6HDI 84KW 94000KM Allure

9 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
14 апр. 14:34 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

20 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
14 апр. 13:16 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
14 апр. 13:16 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
14 апр. 12:27 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mercedes E200 CDI

13 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 450 000 - 499 999
14 апр. 12:27 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mercedes C200 Avantgarde

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
14 апр. 12:07 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Штип

MERCEDES - BENZ A180 d AMG DIGITAL

28 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување mercedes | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации