Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Mercedes-Benz , 9720
Opel , 197
Audi , 162
BMW , 154
Peugeot , 113
Renault , 87
Ford , 81
Citroën , 70
Seat , 57
Fiat , 48
Alfa Romeo , 31
Ssangyong , 30
Toyota , 26
Smart , 25
Jeep , 23
Nissan , 22
Land Rover , 20
Chrysler , 18
Hyundai , 18
Škoda , 18
Mazda , 17
Kia , 14
Volvo , 10
Chevrolet , 8
Honda , 8
Porsche , 8
Lancia , 6
Suzuki , 5
Dodge , 4
Daewoo , 3
MINI , 3
Acura , 1
Dacia , 1
GMC , 1
Lexus , 1
Maybach , 1
Rover , 1
Saab , 1
Subaru , 1
UAZ , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mercedes,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mercedes | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 мај 20:16
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Струмица

Mercedes Benz S350

45 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 15:13
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Скопjе  ·  Центар

Mercedes-Benz ML 320 CDI 4matic

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 07:30
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Штип

MERCEDES CLA 200d AMG COUPE

38 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 75 000 - 79 999

Денес 07:49 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Карпош

MERCEDES.C.220.CDI.6 BRZINI.02.GOD.KAKO.NOVO.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 06:59 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 270  ·  Делчево

Mercedes-Benz CLK 270

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 01:13 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes-Benz C220 Bluetec 170ks luxury 152.000km

20 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 00:28
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Штип

Mercedes e320

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 23:19 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Скопjе  ·  Илинден

Mercedes GLE 350d 4 Matic AMG Line 2016 Godina

39 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:19 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Скопjе  ·  Илинден

Mercedes S 350 cdi Long Business 2013 Godina

39 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:18 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Скопjе  ·  Илинден

Mercedes E 220 d 4Matic Automatic 2017 Godina

28 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:17 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 63 AMG  ·  Скопjе  ·  Илинден

Mercedes E 63s AMG V8 BiTurbo 4 Matic+ 612hp 2019 Godina

110 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 21:58 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLS 350  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES GLS350 CDI

38 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 21:41 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1 5 HDI BIZNIS AVTO MIR0

15 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 21:23 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

MERCEDES A 180 2.0 CDI 115KS PROIZVEDEN 2021 8-G EDITION

24 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:19 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

CITROEN CACTUS 1.5 HDI FEEL BIZNIS LED NAVI GPS CRUISE CONTR

10 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:11 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  T-Roc  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VOLKSWAGEN T-ROC 1.6 TDI LOUNGE BUSINESS AVTO MIRO

17 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:31 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ресен

MERCEDES C 220 CDI 170KS ELEGANCE

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:03 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mercedes C 200

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 20:02 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mercedes C200 Avantgarde

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:58 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Струга

Mercedes-Benz E250 CDI 4MATIC 7G-tronic 2012g

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:55 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES-BENZ S 350d BURMESTER - 2018

63 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 13:36 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:35 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:27 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

MERCEDES-BENZ GLE 350 d Coupe

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 13:11 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.5 TSI 150KS STYLE 2019G VO TOYOTA SKOPJE

13 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 12:55 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES - BENZ GLK 320 CDI 4 MATIC AVTOMATIK 2008 GODINA

12 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:51 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES-BENZ C200 CDI 100KW FACELIFT AVTOMATIK 2011 GODINA

11 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:50 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES-BENZ B180 CDI 80KW PROIZVEDEN 2008 GODINA

5 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:15 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Скопjе  ·  Илинден

Mecedess A150 benzin 70kw ekstra premium

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:07
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 500  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mercedes-Benz CL 500AMG facelift 4MATIC

31 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:48 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3CDTI 70KW COSMO SPORT

5 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:22 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Скопjе  ·  Бутел

MERCEDES E KLASA W211 280CDI EVO V6 7GTRONIC REDIZAJN

7 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 11:09 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:43 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes-Benz E 350 cdi 7G-Tronic "Avantgarde"

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:21 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Гостивар

Mercedes C220 CDI Avangard

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 10:16 Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

17 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 10:16 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDI Q2 BENZIN 1.5 TFSI BUSSINES MODEL KUPEN MK/21

19 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 09:50 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT ATECA 1.6 TDI Digital cockpit 2020/2021G VO TOYOTA

18 999 ЕУР

Година: 2021
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:48 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 280  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes C280 2.8benzin/plin AutoMilano

4 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:46 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes GLC220cdi 4matic AutoMilano

33 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:43 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes A180cdi AutoMilano

16 750 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:37 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes C180 1.6cdi AutoMilano

22 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:36 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes C180 2.2cdi AutoMilano

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:33 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mercedes E200cdi Avantgarde AutoMilano

32 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 08:44
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES A180 1.4 BENZIN 136KS STYLE NAVI

22 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 08:41
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Скопје

FORD KUGA ST LINE 2.0 TDCI 120KS 2023/2024G 6.000KM!

36 500 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Вчера 08:39 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7CDTI 81KW 132000km UNIKAT

6 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 08:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

8 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:27 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:25 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa 1.3cdti 5 brzini cosmo 2008 Avto Niki

3 590 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:23 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

3 190 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 07:30
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Штип

MERCEDES CLA 200d AMG COUPE

38 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 06:09 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ресен

MERCEDES E 220 CDI 7G 2012

13 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mercedes | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Mercedes во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • mercedes во категорија Возила
  • Mercedes во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | 270
  • mercedes во категорија Автоделови и Опрема
  • mercedes во категорија Автомобили | Aston Martin
  • mercedes во категорија Автомобили | Seat
  • mercedes во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | MB 100
  • Mercedes во категорија Возила
  • Mercedes e220 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | A 180 | А-класа
  • mercedes во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | GLK 220 | GLK-класа

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации