Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Деловен простор | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Деловен простор,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Деловен простор | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 мај 07:03 Канцеларија  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava deloven prostor 131 kv vo centarot

1 000 ЕУР / месечно

13 мај 11:58 Канцеларија  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Deloven prostor vo Bogdanci

200 ЕУР / месечно

12 мај 05:28 Магацин  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Магацин за изнајмување 568m2 Гевгелија

1 ЕУР / месечно

29 апр. 18:45 Магацин  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava magacin/deloven prostor

25 мар. 23:17 Магацин  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Deloven objekt vo Gevgelija

06 мар. 18:28 Дуќани и Трафики  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Izdavam dukan na prizemlje vo trgovski centar

100 ЕУР / месечно

28 јан. 16:51 Дуќани и Трафики  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Издавам деловен простор

10 000 МКД / месечно

29 ноем. 20:58 Дуќани и Трафики  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava deloven prostor

1 ЕУР / месечно

31 окт. 13:38 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Iznajmuvam deloven prostor

250 ЕУР / месечно

20 авг. 16:38 Канцеларија  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Dukan, kancelarija, deloven prostor!

6 000 МКД /

01 јун. 16:53 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Deloven prostor

01 јун. 14:34 Магацин  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Magacin od 300m2

24 мај 22:11 Канцеларија  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Kancelarija,deloven prostor

1 ЕУР / месечно

17 мај 18:30 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Deloven prostor vo Centar

01 апр. 15:25 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava deloven prostor vo Gevgelija

19 мар. 19:10 Дуќани и Трафики  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava objekt za super market vo Gevgelija

800 ЕУР / месечно

11 фев. 14:54 Канцеларија  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Deloven prostor vo centarot na Gevgelija

500 ЕУР / месечно

13 јан. 14:59 Претпријатие Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Hotelsko ugostitelski objekt vo Star Dojran

9 500 ЕУР / месечно

28 дек. 15:59 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava deloven prostor

03 дек. 15:09 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava deloven prostor

29 ноем. 15:12 Дуќани и Трафики  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se iznajmuva deloven prostor vo Gevgelija

250 ЕУР / месечно

03 ноем. 21:58 Дуќани и Трафики  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Ad Title test

03 ноем. 21:57 Дуќани и Трафики  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Ad Title test

02 ноем. 10:18 Дуќани и Трафики  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Ad Title test

31 окт. 14:50 Дуќани и Трафики  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Ad Title test

31 окт. 12:46 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava deloven prostor

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Деловен простор на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Деловен простор | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации