Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на разни земјоделски и прехрамбени производи, облека и текстил

Доколку произведувате овошје, зеленчук, мед, разни прехрамбени производи, текстил, и се занимавате со продажба на големо, во оваа категорија на Пазар3.мк може да регистрирате оглас и да пронајдете купувачи за Вашите производи.

19 мај 22:29
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OTPAD - OTKUP Na Staro Zelezo


Денес 17:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

İstanbul / Turkey

Денес 09:33 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Strec folija

407 МКД

Вчера 09:49 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Peleti A1 klasa 230den/15kg

19 мај 22:29 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OTPAD - OTKUP Na Staro Zelezo

17 мај 22:15 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Ambalaza.MK

1 МКД

06 мај 11:48 Друго  ·  Охрид

ИН КОНТРОЛ БН Доо ОХРИД

02 мај 16:50 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vape

1 799 МКД

28 апр. 23:47 Друго  ·  Куманово

Dekorativen granichnik / ivichnjaci / separator

160 МКД

27 апр. 07:56 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Кутии за храна, Kutii za hrana

3 МКД

24 апр. 23:50 Прехрамбени производи  ·  Скопjе  ·  Илинден

Чист, природен лој од гуска

600 МКД

21 апр. 15:35 Земјоделски производи/Растенија  ·  Струмица

sadnici palmi

2 000 МКД

21 апр. 15:34 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

СИПОРЕКС БЛОК

120 МКД

19 апр. 12:31 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

ОДВОДЕН ПВЦ КАНАЛ

500 МКД

14 апр. 02:10 Облека и Текстил  ·  Куманово

Нитрилни ракавици S M L

350 МКД

12 апр. 20:50 Облека и Текстил  ·  Скопjе  ·  Центар

Dukser Jack and Jones

2 000 МКД

Продажба на големо


Огласи за продажба на разни земјоделски и прехрамбени производи, садници, најлонски вреќи, текстил, пелети, пченица, вршење на разни услуги, печатење на маици, и многу друго во категоријата "Големопродажба/Роба", насекаде низ Македонија.


Дококу вршите продажба на големо, регистрирајте оглас веднаш! Пазар3 секојдневно го посетуваат голем број на луѓе кои можеби се во потрага токму по Вашиот производ.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации