Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Makina dhe Inventarë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina dhe Inventarë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Pri 13:43
Линк
Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

METALEN ORMAR I VAGA

1 EUR


Dje 22:33 Të tjera  ·  Kumanovë

Platformi digalki od 4 do 15 metri

1 EUR

Dje 08:38
Линк
Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodavat Masini ( pecenje,melenje,pakuvanje) ✅

1 EUR

14 Pri 17:40 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Масажер фотеља со 5 функции

13 Pri 17:05
Линк
Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

PF700 FISKALEN APARAT

16 000 MKD

13 Pri 10:48 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Retro telefonska govornica telephone box

399 EUR

06 Pri 13:43 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

METALEN ORMAR I VAGA

1 EUR

05 Pri 16:19
Линк
Të tjera  ·  Shkup

NOV SET ZA MOBILNA PRODAZBA vo odlicna sostojba!

26 000 MKD

04 Pri 07:53 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Lavaman sadoper Inox

04 Pri 07:52 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Podium Skenë Podium scena bina

17 900 MKD

28 Mar 07:46 Shitore Të tjera  ·  Prilep

Kamionski vagi do 50T 18X3M 14X3M

27 Mar 15:51 Të tjera  ·  Shkup

2 FISKALNI APARATI -SYNERGY PF 700 (eden neotpakuvan)

307 EUR

26 Mar 09:32 Të tjera  ·  Shtip

Centrifuga za med na elektricna struja 220V rosvajt

320 EUR

24 Mar 18:49 Të tjera  ·  Shtip

Kotel na peleti za parno so radiatori

23 Mar 11:34 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Fiscal thermal label printer bar code scanners

60 EUR Намалена цена

22 Mar 11:24 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Komplet Nivelir GFN 1 Geofennel Germany

333 EUR

21 Mar 15:51 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodavaat masini

1 EUR

21 Mar 08:22 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nivelr GFN 10 geo Fennel

385 EUR

21 Mar 08:21 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Totalna stanica South N6

2 700 EUR Намалена цена

20 Mar 12:31 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Pravoagolen laser

30 EUR Намалена цена

20 Mar 12:25 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kruti visoci za prizma

125 EUR Намалена цена

20 Mar 12:22 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Totalna stanica Geo-Max ZOOM 50 2”

6 550 EUR

16 Mar 16:28 Të tjera  ·  Kriva Pallankë

CISTERNA KANISTER 1000 Litri

4 000 MKD Намалена цена

11 Mar 16:25 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Totalna stanica N40 2

4 100 EUR Намалена цена

11 Mar 11:08 Shitore Të tjera  ·  Prilep

Stocni vagi,vaga do 1000 i 2000kg

799 EUR

10 Mar 15:49 Të tjera  ·  Tetovë

Se prodava fiskalen aparat (Alpha)

6 000 MKD

09 Mar 13:47 Shitore Të tjera  ·  Koçan

Oprema za svinjarski farmi

07 Mar 13:16 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Laserski dolzinomeri Disto

5 700 MKD Намалена цена

07 Mar 00:02 Të tjera  ·  Tetovë

Shitet vitrina per akullore

4 000 EUR

06 Mar 09:02 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Libela za nivelmanska letva

480 MKD

04 Mar 23:18 Të tjera  ·  Shkup

Protivpožaren aparat Pastor Luks

1 MKD

03 Mar 19:16 Të tjera  ·  Tetovë

Novi masini za busenje bunari so kompresor

1 EUR

26 Shk 06:11 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Prodavame koristeni gajbi

23 Shk 13:01 Të tjera  ·  Shkup  ·  Çair

Se prodavat Komori za Marketi

800 EUR

19 Shk 18:35 Të tjera  ·  Shtip

Vending kafemati eftino

100 EUR

18 Shk 18:20 Të tjera  ·  Resnjë

Ножици за кроење

18 Shk 09:16 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Inox resetka mreza

165 EUR

08 Shk 13:49 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE PRODAVAAT MAGACINSKI RAFTOVI

01 Shk 20:55 Të tjera  ·  Shkup

OPREMA ZA MENUVACNICA-BRZ TRANSFER NA PARI

7 EUR

01 Shk 09:55 Shitore Të tjera  ·  Koçan

Infracrvena sijalica za zagrevanje i brz napredok

500 MKD

31 Jan 14:51 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

UPS za parno - 1000 W - WELION Taiwan

4 500 MKD

31 Jan 10:48 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kotel za parno

150 EUR

30 Jan 21:59 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Profesionalen analizator na telesen sostav

29 Jan 17:38 Të tjera  ·  Tetovë

Се продава машина за боја

1 EUR

27 Jan 12:40 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stativi totalni stanici i niveliri

76 EUR

26 Jan 14:35 Të tjera  ·  Kumanovë  ·  Nagoriçit të Vjetër

kazan i ladilnik za rakija

500 EUR

26 Jan 00:23 Të tjera  ·  Sveti Nikollë

Se prodava masina za secenje

23 Jan 17:37 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

изнајмување на СОБИРАЧ НА ВЛАГА

1 500 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione