Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на опрема и инвентар за фризерско-козметички салони


Широк асортиман на производи, опрема и инвентар за фризерско-козметички салони. Набавете нова или половна опрема за Вашиот фризерски или козметички салон преку Пазар3.мк! Разгледајте ги сите огласи и пронајдете го она што Ви треба брзо, лесно и едноставно!
Продажба на инвентар за опремување на фризерски салони и козметички студиа - Пазар3 огласи


Оваа категорија на Пазар3.мк располага со комплетен инвентар за опремување на Вашите фризерски и козметички салони. Купувајте користена опрема по поволни цени, или купете нови машини, мебел и опрема. Тука, на едно место ќе најдете се што Ви е потребно за успешно функционирање на Вашиот бизнис.Се продаваат: професионален кревет за масажа, лавор за миење на коса, топилка за восок, берберски столици, солариум, печки за нокти, СПА капсула, гел лакови, машина за тетовирање, пултови и огледала, IPL ласери, кревет за депилација, хауба за коса, и многу друга опрема.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации