Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Активни огласи за работа во категоријата Маркетинг и Продажба

Барате работа во полето на Маркетинг? Ве интересираат новите медиуми и дигиталниот маркетинг? Регистрирајте оглас на Пазар3.мк или погледнете ги постоечките огласи за слободни работни места, и пронајдете ја работата што ја сакате!


Маркетинг работа


Развојот на технологијата ни носи многу придобивки, меѓу кои е и можноста да се работи целосно онлајн, креирајќи голем број на работни места кои може да ги извршуваме од било кое место, во било кое време.


Популарноста на интернет маркетингот значително се зголемува, а со тоа и потребата од вработување на маркетери со познавање од дигиталниот маркетинг.На Пазар3.мк се огласуваат и слободни работни места за вработување на промотери и лица со познавање на традиционалниот маркетинг, но повеќе застапени се работните позиции како што се: Social media manager, oнлајн маркетинг агент, професионално лице за digital marketing, работа од дома како online marketeer, итн.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации