Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Услуги за извршување на најразлични дејности

Оваа категорија е идеална за Вас доколку нудите услуги како водоводџии, електричари, сметководители, правници, но, и за да следите огласи во кои огласувачите нудат кетеринг услуги, молерски услуги, медицински услуги, оџачарски услуги, транспортни услуги, лимарски услуги, молерски услуги и се останато!


Освен ова, Вие ќе може да понудите и преведувачки услуги како што е превод од македонски на англиски, или пак превод од англиски на македонски, германски, француски, приватни часови по математика за студенти, приватни часови по германски јазик, приватни часови по хемија, и останати услуги со само еден клик на алатката за регистрирање на огласи!

30 мај 14:21
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Pastrime shtepija,banesa,objekte shkup


Денес 16:07
Линк
Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 ЕУР

Денес 15:54 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Moler moleraj krecenje renoviranje

Денес 15:31 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Денес 13:55 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

ELEKTRICAR SO ISKUSTVO

Денес 13:11 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Кречење

Денес 10:41
Линк
Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Secenje beton rusenje zidovi plocki

Денес 10:11
Линк
Претпријатие Занаетчии  ·  Битола

Test ads

Вчера 21:49 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Вчера 20:35 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cistenje garazi podrumi dvorovi

Вчера 19:28 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Замок

6 000 МКД

Вчера 18:28 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

МОЛЕРИСУВАЊЕ

Вчера 17:58
Линк
Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MOLERAJ GIPS I ZAVRSNI RABOTI VO GRADEZNISTVO

1 ЕУР

Вчера 17:47 Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Taxi Transprt Skopje

Вчера 15:07 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Rent a car D&D

25 ЕУР Намалена цена

Вчера 14:34 Часови и Подучување  ·  Скопjе  ·  Скопје

Часови по грчки јазик

Вчера 14:17 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Majstor za lepenje na plocki i instalacija na vodovod

Зошто Пазар3 е одлично место за да следите или понудите огласи за вршење на услуги?


Огромна побарувачка - во денешно време, голем број на огласувачи ја посетуваат оваа категорија со цел да наидат на луѓе кои нудат услуги од најразлични типови - кетеринг услуги, медицински услуги, транспортни услуги, фотографски услуги, лимарски услуги, кетеринг услуги, приватни часови по математика за студенти, превод од англиски на македонски и обратно и се останато!


Тоа значи дека откако ќе објавите оглас во кој нудите услуги, Вие ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти, со кои ќе стапите во контакт со цел остварување на профитт без речиси никакви трошоци за рекламирање.


Најпознат сајт од овој тип - Пазар3 е најдоброто место за огласување и купопродажба, а тоа значи дека тука ќе можете да понудите разни видови на услуги, но и да се одлучите за продажба на што и да посакате - живеалишта, возила, електроника, па се до она што му е потребно на вашиот дом и семејство.


Интуитивни алатки - бидете сигурни дека Вие воопшто нема да имате проблеми при регистрирање на огласи за услуги, но и за да следите услуги, благодарејќи им на филтрите, полето за пребарување како и на алатката за регистрирање на огласи!


Алатките се доста лесни и практични, а истите ќе Ви ја завршат работата со само еден клик, а тоа е една од главните причини поради која луѓето го обожуваат Пазар3 како место за објавување на огласи.Препораки за објавување на огласи за услуги


Огласувањето на Пазар3, како што веќе дознавте, е навистина лесен процес кој што бара од Вас само еден клик на алатката на регистрирање на огласи, но, покрај тоа, потребно е да внимавате и на следниве 2 работи доколку сакате да Ги направите огласите за услуги далеку поефикасни.


Најпрво, внимавајте на уредувањето на огласите, а тоа подразбира пишување на огласи со јасно дефинирана структура - наслов, главен дел и завршен дел.


Во насловот, известете ги читателите за вашите услуги, додека пак, во главнот дел, наведете повеќе информации околу тоа што го нудите - кетеринг услуги, медицински услуги, молерски услуги, електричарски услуги, транспортни услуги, лимарски услуги, или пак станува збор за нешто друго.


На пример, приватни часови по математика за студенти, приватни часови по германски јазик, приватни часови по хемија, и тн, а во завршниот дел впишете го вашиот телефонски број за контакт.


Втората работа на која што треба да обрнете внимание се правилата за огласување, односно да објавувате огласи за услуги кои целосно се во склад со пропишаните правила на нашиот сајт, бидјеќи во спротивно, ризикувате да вашите огласи бидат неодобрени од администраторите.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации