Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Услуги | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Услуги,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Услуги | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 септ. 08:07 Занаетчии , Охрид

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

60 ЕУР

12 септ. 08:06 Занаетчии , Охрид

Aluminski stakleni i nadvorashni ogradi

120 ЕУР

30 авг. 09:58 Претпријатие Друго , Охрид

Crkovni sveki

21 авг. 09:17 Занаетчии , Охрид

Aluminski ogradi

120 ЕУР

19 мај 18:11 Друго , Охрид

Lektoriranje trudovi i pisuvanje esei

300 МКД

07 ноем. 18:43 Транспорт/Превоз и Ископ , Охрид

Prevoz Transport so tamce kiper

22 септ. 11:24 Друго , Охрид

Нега на постаро лице

17 јун. 14:34 Подготвување и Сервис на храна , Охрид

Kujnski pribor

10 јун. 15:47 Занаетчии , Охрид

Majstor za plocki

02 јун. 00:14 За свадби , Охрид

SE IZNAJMUVAAT MASI (KONJOPOI)

350 МКД

22 мар. 19:42 Подготвување и Сервис на храна , Охрид

Domasni kifli

21 мар. 23:04 Друго , Охрид

Инвестиција

300 ЕУР

15 фев. 17:51 Друго , Охрид

Lektor po makedonski jazik

29 ноем. 21:40 Друго , Охрид

Svajcarski vizi

29 ноем. 19:54 Изработка на трудови , Охрид

Seminarski raboti

21 окт. 10:54 Друго , Охрид

Instagram i Fb sledbenici i profili

20 ЕУР

20 окт. 14:30 Занаетчии , Охрид

Ukoricuvanje na trudovi

23 септ. 07:59 Домашна помош и Чистење , Охрид

Cistime vlezovi od zgradi

07 септ. 01:15 Транспорт/Превоз и Ископ , Охрид

Transportni uslugi niz Makedonija

28 авг. 17:45 Занаетчии , Охрид

Aluminski glenderi ogradi parapeti

40 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Услуги на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Услуги | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации