Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Услуги | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Услуги,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Услуги | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 мај 11:34
Линк
Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

RUSENJE BUSENJE SECENJE ARMIRAN BETON

1 ЕУР

17 мај 08:32
Линк
Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Malterisuvanje racno

17 мај 08:12
Линк
Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Izrabotka na kosulici kosulica


Денес 01:36 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

ELEKTRICAR SO ISKUSTVO

Онлајн
Вчера 13:50 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Vodovodzija

Вчера 11:40 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

PARKETAR NA POVIK

Вчера 10:27 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Сарај

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

70 ЕУР

Онлајн
Вчера 09:20 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Izrabotka na Stiroporni fasadi so vrven kvalitet

Вчера 09:13 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Elektricar na povik

100 МКД

Вчера 08:15 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Moler moleraj krecenje renoviranje

28 мај 22:18 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Бутел

Parketarski uslugi

28 мај 16:07 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje krsenje secenje beton otvori frlanje sut

28 мај 09:08 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Aluminski ogradi

60 ЕУР

Онлајн
28 мај 05:15
Линк
Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Бутел

Реновирање

1 МКД

28 мај 05:14 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vodoinstalater

27 мај 11:34
Линк
Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

RUSENJE BUSENJE SECENJE ARMIRAN BETON

1 ЕУР

27 мај 10:30 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ѕидарија

27 мај 09:03 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stiropor fasadi so vrven kvalitet

27 мај 09:01 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Secenje beton zidovi asfalt

27 мај 08:19 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Krecenje molero farbarski uslugi

27 мај 08:16 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Krecenje molero farbarski uslugi

27 мај 07:05 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Iskusen elektroinstalater elektricar

27 мај 00:53 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Elektricar so iskustvo

Онлајн
26 мај 11:52 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Gips karton moleraj i termo fasadi

26 мај 08:05 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Montaza na gips karton gletovanje molerisuvanje ceni solidni

25 мај 22:28 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Плочкар

25 мај 11:01 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Stiroporni termo izolacioni fasadi so VRVEN KVALITET

1 ЕУР

24 мај 17:51 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stiropor fasadi so vrven kvalitet izvedba od gips knauf

24 мај 13:34 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Карпош

Rusenje secenje beton asfalt otvori

23 мај 10:58
Линк
Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SECENJE RUSENJE BUSENJE STEMANJE BETON

1 ЕУР

23 мај 10:56
Линк
Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BUSENJE SECENJE ARMIRAN BETON 070483719

1 ЕУР

23 мај 07:34 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Stiroporni fasadi so VRVEN KVALITET

1 ЕУР

22 мај 17:22 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

22 мај 15:45 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Majstor za lepenje na plocki i instalacija na vodovod

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Услуги на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Услуги | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации