Македонски | Shqip | English |

Продажба на часовници, очила, и други аксесоари за деца и возрасни

Женски и машки часовници, очила, новчаници, ташни и други додатоци од познати брендови. Голем избор и најдобри цени на аксесоари.


24 ноем. 22:29
Линк
,

Rolex Gmt Master II Pepsi

200 ЕУР

19 ноем. 23:23 , ,

Huawei Watch GT

7 000 МКД Намалена цена

09 ноем. 11:01 , ,

Samsung Galaxy Watch

10 000 МКД

Часовници

Најдобрите машки и женски часовници за секаква пригода по најповолна цена.

Дали знаевте дека на Пазар3 се огласуваат часовници од светски познати брендови? Часовници Casio, Garmin часовници, Curren, Seiko, Emporio Armani, Rolex, Police часовници, и многу други. 

 

Очила

Очилата претставуваат оптичко помагало што покрај употребата за корекција на видот, служи и за заштита на очите од сонце, а не ретко луѓето едноставно ги користат и како моден додаток.

Најдобри цени на најпознатите светски брендови на наочари ќе најдете на Пазар3.мк. Оригинални Ray Ban очила, Prius, Emporio Armani очила, polaroid очила и рамки за наочари се продаваат на Пазар3.мк.

 

Новчаници, ташни, парфеми, и други аксесоари се дел од категоријата "Часовници и Асесери" на Пазар3.
Кон почеток