Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на часовници, очила, и други аксесоари за деца и возрасни

Женски и машки часовници, очила, новчаници, ташни и други додатоци од познати брендови. Голем избор и најдобри цени на аксесоари.

Денес 15:01 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Чаир

Hugo Boss часовник

250 ЕУР

Денес 10:55 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Samsung Galaxy 6 classic

12 500 МКД

19 мај 12:46 Машки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OMEGA SPEEDMASTER MOONPHASE

19 мај 10:55 Машки  ·  Скопjе  ·  Центар

Продавам Casio часовници

1 МКД

18 мај 19:49 Машки  ·  Струмица  ·  Ново Село

Jacouse Lemans

4 000 МКД

16 мај 12:08 Машки  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Смарт часовник (Apple Watch 3rd generation)

8 000 МКД

13 мај 06:01 Претпријатие Машки  ·  Скопjе  ·  Скопје

Samsung Galaxy Watch i Galaxy Watch 3

10 мај 10:22 Женски  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Naocari Dolce&Gabbana

130 ЕУР

12 мај 10:02 Женски  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam zenski casovnik Rosefield

7 000 МКД

10 мај 00:44 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

privezoci za klucevi i drugo

200 МКД

09 мај 12:36 Машки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Breitling E79362 aerospace

82 000 МКД Намалена цена

07 мај 16:21 Машки  ·  Струмица

Festina automatic racen casovnik

100 ЕУР

03 мај 15:55 Машки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Xiaomi watch

6 000 МКД

30 апр. 14:22 Женски  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dolce Gabbana наочари за сонце

5 000 МКД

30 апр. 06:29 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

Casio Ediface EQB-900

6 000 МКД

28 апр. 14:55 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

Casio Ediface EQB-900

6 000 МКД

26 апр. 22:16 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

Versace neonski zolto-zeleni unisex ocila

7 000 МКД

26 апр. 09:05 Машки  ·  Скопjе  ·  Скопје

CARNIVAL, SEIKO MEHAIZAM

5 000 МКД

25 апр. 10:26 Женски  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov Vesus Versace Medusa zenski casovnik

4 950 МКД

20 апр. 15:02 Машки  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava nov ne koristen casovnik PIERRE CARDIN

4 500 МКД

18 апр. 23:51 Машки  ·  Скопjе  ·  Скопје

OMEGA Seamaster Diver 007-James Bond (Replica)

17 апр. 11:06 Женски  ·  Кичево

Zenski Fossil časovnik

5 000 МКД

16 апр. 17:20 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Garmin Venu Smartwatch

10 000 МКД

16 апр. 14:43 Машки  ·  Скопjе  ·  Скопје

TISSOT SEASTAR

24 500 МКД Намалена цена

11 апр. 13:50 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам зиден часовник

6 000 МКД

11 апр. 13:47 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам зиден часовник

4 000 МКД

10 апр. 00:27 Женски  ·  Охрид

Bizuterija 4 za 200 den

200 МКД

09 апр. 09:33 Претпријатие Машки  ·  Охрид

Honda Accord Casovnik Limited Edition

450 МКД

08 апр. 14:25 Женски  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Женски часовник Parfois

1 500 МКД

08 апр. 07:43 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

Blue Cat Control original Italijanski stakla-Novo

1 700 МКД

07 апр. 23:04 Машки  ·  Тетово

Emporio Armani

300 ЕУР

07 апр. 13:24 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

Michael Kors zenski casovnik

7 500 МКД

26 мар. 13:42 Женски  ·  Прилеп

Ted Baker - очила за сонце

5 000 МКД

26 мар. 12:13 Унисекс  ·  Велес

Versace VE4296

350 ЕУР

24 мар. 13:46 Машки  ·  Струмица  ·  Босилово

Smart Watch NOV!

6 500 МКД Намалена цена

19 мар. 22:49 Машки  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Naocari za sonce Marc Jacobs

4 900 МКД Намалена цена

18 мар. 16:43 Машки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

G-Shock GBD-100SM-4A1

150 ЕУР

18 мар. 16:42 Машки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Seiko 5

130 ЕУР Намалена цена

18 мар. 13:35 Машки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SEIKO SSB385P1

130 ЕУР

17 мар. 16:52 Машки  ·  Кочани

Armani casovnik

10 000 МКД

14 мар. 02:50 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

Очила за сонце GUESS

3 000 МКД

13 мар. 18:06 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

Наочари за сонце GUESS

3 000 МКД

13 мар. 15:03 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Скопје

GARMIN Vivoactive 3 Music

7 500 МКД

09 мар. 22:38 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

Emporio Armani часовник во две бои

150 ЕУР

09 мар. 18:07 Машки  ·  Скопjе  ·  Центар

Galaxy Watch 5 Pro

18 000 МКД

08 мар. 01:39 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

3 saati: Jacques Lemans, Lee Cooper, Massimo Dutti

11 500 МКД

Часовници


Најдобрите машки и женски часовници за секаква пригода по најповолна цена.


Дали знаевте дека на Пазар3 се огласуваат часовници од светски познати брендови? Часовници Casio, Garmin часовници, Curren, Seiko, Emporio Armani, Rolex, Police часовници, и многу други.Очила


Очилата претставуваат оптичко помагало што покрај употребата за корекција на видот, служи и за заштита на очите од сонце, а не ретко луѓето едноставно ги користат и како моден додаток.


Најдобри цени на најпознатите светски брендови на наочари ќе најдете на Пазар3.мк. Оригинални Ray Ban очила, Prius, Emporio Armani очила, polaroid очила и рамки за наочари се продаваат на Пазар3.мк.Новчаници, ташни, парфеми, и други аксесоари се дел од категоријата "Часовници и Асесери" на Пазар3.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации