Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на риби, аквариуми и додатна опрема


Купувајте и продавајте аквариуми, риби, храна за риби и дополнителна опрема на едно место. Погледнете ги огласите за продажба на различни видови на риби, како и аквариуми од различни димензии.
Дали сте во потрага по аквариум, аквариумски риби, храна за риби или дополнителна опрема за одгледување на риби? Пазар3.мк Ви нуди голем избор на риби, аквариуми и опрема по најповолни цени.Продажба на риби и аквариуми во Македонија


Продавајте и купувајте риби и аквариуми на најголемиот огласник во државата - Пазар3.мк. Погледнете ги огласите за продажба на аквариуми со заоблени стакла, риби - Афрички циклиди, аквариумски 3Д позадини, храна за аквариумски риби, пумпи, канистри и осветлување за аквариуми, Дискуси, Караси, аквариуми од 50л, 100л, 230л итн. Филтрирајте ги огласите и пронајдете го она што Вам Ви е потребно!
Доколку пак поседувате аквариум, опрема или риби кои сакате да ги продадете, регистрирајте оглас на Пазар3.мк наведувајќи податоци за она што го продавате и очекувајте да бидете контактирани од потенцијалните купувачи.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации