Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Спорт и рекреација | Колекционерски предмети | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Колекционерски предмети,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Колекционерски предмети | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 септ. 05:55 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Komoda so 3 fioki I 3 shkafcinja

14 000 МКД

28 јан. 21:47 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Vintage telefon

990 МКД

27 апр. 18:15 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Ikoni

100 МКД

22 окт. 21:22 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Umetnicki dela

90 ЕУР

11 септ. 04:05 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Pleteni raboti

300 ЕУР

30 јул. 10:43 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Zenski nosii

3 600 ЕУР Намалена цена

16 фев. 17:39 Колекционерски предмети  ·  Охрид

NOSIJA

13 јан. 06:13 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Stara nosija

1 000 ЕУР

22 ноем. 13:53 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Antikviteti

08 фев. 09:45 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Casovnik DUGENA so sertifikat

2 300 ЕУР

25 јан. 18:04 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Kovceg

1 500 МКД

26 дек. 13:47 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Stari drveni trkala

2 000 МКД

26 дек. 13:38 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Narodni nosii

150 ЕУР

22 ноем. 19:39 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Stari kovcezi

18 окт. 08:16 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Stari pari

27 јул. 13:30 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Umetnicka slika od Rubens Korubin

1 050 ЕУР Намалена цена

24 јул. 16:45 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Starska pegla

1 000 МКД

09 јул. 17:46 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Star shifonjer

09 јул. 17:42 Колекционерски предмети  ·  Охрид

300 Znachki

1 500 МКД

09 мај 13:40 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Banknota

5 ЕУР

08 фев. 00:19 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Dubrovacka Nava XVI vek

700 ЕУР

20 окт. 12:31 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Kolekcionerski znacki

5 000 МКД

09 септ. 19:02 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Gobleni i kilimi

26 окт. 15:27 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Umetnicki sliki

650 ЕУР

26 окт. 15:27 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Gobleni

680 ЕУР

24 окт. 12:01 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Slicinja PANINI 5 den edno slice

5 МКД

21 септ. 15:55 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Nosii Wanted

23 авг. 13:43 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Francuski bodlez lebel od 1886

13 мар. 15:01 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Umetnicki sliki maslo na platno

2 500 МКД

10 фев. 10:46 Колекционерски предмети  ·  Охрид

Slika Podvoden svet

5 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Колекционерски предмети на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Колекционерски предмети | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации