Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Korg - Огласи за продажба на пиано и синтизајзери

Drug model , 46
Kronos , 8
PA , 101
T3 , 2
TRITON , 8

Во потрага сте по квалитетен Korg синтизајзер, хармоника, пиано, или останати додатоци за музички инструменти, или пак, сакате брза и навремена продажба на вашите Korg инструменти, а досега, тоа не беше возможно за Вас? Не очајувајте, бидејќи Пазар3 има одлично решение за Вас!


Тука, се што треба да направите е да објавите оглас за продажба на korg синтизајзери, хармоники, пиано/додатоци за музички инструменти, или пак, да започнете со пребарување на огласи бидејќи тоа ќе Ви помогне да ја реализирате вашата цел во најкус можен рок!


Вчера 15:28 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Скопjе  ·  Чаир

Korg pa 80

400 ЕУР

18 мар. 17:25 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  Drug model  ·  Тетово

KORG B1

450 ЕУР

13 мар. 18:32 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  Drug model  ·  Струга

Korg krome 61

20 000 МКД

07 мар. 00:01 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Korg pa3x 256mb

1 000 ЕУР

12 ноем. 15:22 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam Korg Pa 4

1 ЕУР

18 окт. 18:14 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Битола

PRODAVAM KORG TR

250 ЕУР

25 септ. 10:27 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Скопjе  ·  Бутел

korg pa3x 61k. 76k. 256ram

1 150 ЕУР

09 авг. 14:42 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Тетово

Korg Pa3X 76 i TR

1 650 ЕУР Намалена цена

11 јул. 17:41 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Korg 01w fd

7 000 МКД

09 мај 16:51 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Прилеп

Sintisajzer Kong PA50

15 000 МКД

14 фев. 02:40 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Гостивар

Korg Pa500

400 ЕУР

30 ноем. 07:34 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Korg Pa

1 000 ЕУР

08 септ. 11:18 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Тетово  ·  Теарце

bemetal

1 250 ЕУР

25 авг. 20:56 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Битола

Се продaвa Korg Pa1x Pro

350 ЕУР

24 авг. 21:10 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Скопjе  ·  Карпош

KORG LP-380 black

800 ЕУР

09 авг. 19:47 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Битола

Korg Pa1xpro

450 ЕУР

16 мај 02:11 Синтисајзер/Хармоника/Пиано и додатоци  ·  Korg  ·  PA  ·  Штип

Korg pa 800

600 ЕУР

Зошто Korg е едно од најпознатите брендови во светскиот пазар за музички инструменти?


Безкомпромисен квалитет - без разлика дали планирате да инвестирате во korg пиано, синтизајзер или музички додатоци, едно е сигурно - квалитетната изработка во комбинација со одличниот перформанс ќе бидат првите работи кои што ќе можете да ги забележите уште во првиот момент!


Сеуште се двоумите? Контактирајте некои од постоечките продавачи и погледнете зошто korg е толку популарен бренд во музичката индустрија!


Докажан бренд - Korg е еден од водечките лидери на пазарот за производство електронски инструменти - гитари, опрема за снимање, синтисајзери, појачало, а тоа не е воопшто чудно имајќи го предвид фактот што korg постои на пазарот уште од далечната 1962 година.


Па така, доколку сакате да одберете квалитетни музички инструменти, korg би бил одличен избор за Вас!


Одличен звук - благодарение на одличните стандарди за производство кои што постојат во компанијата Korg, сите оние инструменти за кои што сте заинтересирани - електрични гитари, синтисајзери, пиано, па дури и опрема, имаат фантастичен звук кој што нема да ве остави рамнодушни!


Квалитетот на звукот ќе можете да го препознаете и вие, па затоа, побрзајте и одберете ги посакуваните инструменти уште веднаш!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на korg музички инструменти?


Најпопуларен сајт од ваков тип - Пазар3 важи за најголемиот огласувачко-купопродажен сајт во Македонија, а тоа значи дека тука, Вие ќе можете да пронајдете/продадете што и да посакате почнувајќи од Korg музички инструменти - пиано, електрични гитари, синтисајзери па се до живеалишта, автомобили, возила, електроника, мобилни телефони, инвентар за дом и семејство и тн!


Огромна посетеност - поради дневната посетеност која ја надминува бројката од неверојатни 70 000 дневни посетители, вашите огласи нема да поминат незабележано, туку напротив, истите ќе Ви помогнат да бидете контактирани од голем број на заинтересирани купувачи на korg инструменти и останати додатоци!


Затоа, побрзајте и објавете оглас за продажба на Korg, бидејќи тоа ќе Ви помогне да дознаете зошто Пазар3 е толку ефикасен огласувачки сајт!


Интуитивни алатки - на Пазар3, со само еден клик на филтрите, алатката за регистрирање на огласи или полето за пребарување, Вие е можете да пронајдете или продадете што и да посакате, вклучувајќи и Korg синтисајзери, гитари и се останато!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации