Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Спорт и рекреација | Облека/Обувки

Понуда на нова или користена облека, и нови или користени обувки по најповолни цени. Продажба на производи за мажи, жени или деца од познати брендови по цени многу пониски од оригиналните.

11 јан. 13:43 , ,

Rabotnicki cizmi

1 500 МКД

04 јан. 02:03 ,

Продавам Капут

2 000 МКД Намалена цена

Во оваа категорија "Облека / Обувки" може да најдете квалитетна, брендирана облека, или обувки од светски марки по цени значајно пониски од оригиналните.

 

Покрај користена облека и обувки, во оваа категорија на Пазар3 се огласуваат и нови облека и обувки, кои се продаваат поради затворање на фирмата, поради купен погрешен број и сл. Ваквите производи се продаваат по навистина достапни цени.

 

Облека

Се продаваат: јакни, фустани, панталони, скафандери, пижами, машки одела, па дури и венчаници и народни носии.

 

Обувки

Се продаваат: патики, работнички чевли, Timerland чизми, Walkmax чизми, штикли, кожни салонки, и друго.

 
Кон почеток