Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на облека и обувки за секоја намена!

Женски , 1586
Машки , 1229

Во оваа категорија, Вие ќе можете да направите продажба на облека и обувки, zara mk или пак да ги следите огласите во кои постојано се нуди машка облека, женска облека, капути, облека за трудници, машки јакни/женски јакни, работна облека, но и патики, чевли, штикли, чизми и се останато кои можат да бидат нови, или пак користени во зависност од тоа што го барате!


Доколку имате физичка/онлајн продавница за облека, или пак сакате да направите продажба на облека и обувки како поединец на брз и ефикасен начин, тогаш се што треба да направите е да објавите оглас, а другото препуштете ни го на нас!

Денес 15:09 Машки  ·  Скопjе  ·  Центар

Maska obleka odela i obuvki

2 000 МКД

09 апр. 11:25 Машки  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Patiki Addidas

3 500 МКД

09 апр. 05:17 Машки  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nike Patiki za Kosarka ( Nike Air Versitile )

3 000 МКД

09 апр. 00:24 Женски  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fustan nov!!!

3 000 МКД

07 апр. 01:14 Машки  ·  Куманово

Se prodavaat patiki adidas yeezy

120 ЕУР

07 апр. 00:35 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

Versace stikli 39

7 500 МКД

07 апр. 00:28 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

Lamas fustan

5 000 МКД

05 апр. 11:04 Женски  ·  Скопjе  ·  Центар

Венчаница

350 ЕУР Намалена цена

04 апр. 05:16 Женски  ·  Кочани  ·  Чешиново-Облешево

Патики Airforce1

2 000 МКД

04 апр. 05:15 Машки  ·  Охрид

Tasna

5 000 МКД

04 апр. 05:15 Женски  ·  Скопjе  ·  Чаир

Patiki

2 200 МКД

03 апр. 19:33 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

NIKE ZOOM FREAK 3

5 000 МКД

02 апр. 16:00 Машки  ·  Охрид

Tasna

5 000 МКД

02 апр. 05:37 Машки  ·  Струмица

Emporio Armani majcka

75 ЕУР

30 мар. 15:55 Машки  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodavaat maski cizmi Bugatti

5 500 МКД

26 мар. 16:07 Машки  ·  Крива Паланка

Nike TN patiki original

4 890 МКД

26 мар. 16:07 Женски  ·  Скопjе  ·  Илинден

Detski ranec

600 МКД

25 мар. 15:46 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nike MC Trainer 2 / Zenski patiki

25 мар. 00:05 Женски  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vencanica

400 ЕУР

24 мар. 21:04 Машки  ·  Куманово

NOVI NIKE PATIKI 47

3 300 МКД

24 мар. 15:36 Машки  ·  Велес

LACOSTE TENNIS X NOVAK DJOKOVIC SWEATSUIT

600 ЕУР

23 мар. 12:32 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

Air force 1

5 000 МКД

23 мар. 10:23 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prosava orginal zenski versace patiki

150 ЕУР

20 мар. 17:12 Машки  ·  Скопjе  ·  Центар

Maski i zenski cizmi

19 мар. 19:03 Женски  ·  Скопjе  ·  Скопје

Tri Tasni

1 400 МКД

19 мар. 18:55 Женски  ·  Скопjе  ·  Скопје

Sako i farmerki Mango jeans

2 800 МКД

19 мар. 11:09 Женски  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Venchanica / Венчаница WONA

600 ЕУР

18 мар. 17:30 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

Air force 1

5 500 МКД

18 мар. 14:09 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

Airforce 1

5 500 МКД

16 мар. 08:59 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

SKECHERS Relaxed -memory Foam-NOVI

3 500 МКД

14 мар. 19:15 Женски  ·  Скопjе  ·  Скопје

Zenski patiki Nike

1 200 МКД

14 мар. 02:52 Машки  ·  Куманово

Rabotnicki pantaloni

1 200 МКД

10 мар. 16:06 Машки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam novi Levi's 501 original 3200 denari

3 200 МКД

10 мар. 14:13 Машки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam patiki champions 1500 denari.

1 500 МКД

09 мар. 22:39 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nike FlyMetcon 8 FlyEasy

100 ЕУР

07 мар. 14:37 Машки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

patiki on cloud running

3 000 МКД

07 мар. 00:07 Машки  ·  Скопjе  ·  Центар

Yeezy Boots 350 v2 Zebra

120 МКД Намалена цена

07 мар. 00:00 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

Нови оригинал Adidas патики

2 800 МКД

06 мар. 09:03 Машки  ·  Битола

Nike Air Max Plus tn (Barcelona)

9 000 МКД

05 мар. 10:03 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

Komplet sako pantaloni kosula i oddelno sako

4 500 МКД Намалена цена

05 мар. 10:02 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi patiki Puma broj 44

90 ЕУР Намалена цена

04 мар. 16:11 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skechers patiki

2 400 МКД

26 фев. 17:29 Женски  ·  Охрид

Jakna od prirodno krzno

10 000 МКД

25 фев. 21:31 Женски  ·  Штип

Grinders - Martens чизми женски 38 бр

1 000 МКД

21 фев. 09:51 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

" FoRce " sportska oprema

50 МКД

Како до брза продажба на облека и обувки?


Процесот на продажба на облека и обувки може да биде и доста комплициран, доколку ги немате потребните информации кои ќе Ви го обезбедат тоа, па затоа, Пазар3 Ви подготви неколку совети со цел да не се мачите беспотребно!


Пренесете ја вашата потреба во вид на порака - регистрирајте оглас, и со тоа завршете половина од целокупната работа која во спротивно би требало да ја направите, бидејќи Пазар3 Ви го нуди ова задоволство со само еден клик!


Но, обрнете внимание на начинот на кој што ги уредувате огласите, како и на правилата за огласување, бидејќи тие се клучот за да имате успешна продажба на облека и обувки.


Цена - поставете ја вашата цела, во зависност дали станува збор за брендирана облека, користена облека, или пак нова облека доколку сте физичка или онлајн продавница за облека.


Имајте на ум дека цената би можела да варира поради типот на самата продажба на облека и обувки која што ја нудите - спортска облека, облека за трудници, капути, кожни јакни, патики, чизми, а најмногу во зависност од самиот бренд - Timberland, Diesel, Nike, Adidas, Puma, Converse и тн.


Фотографирајте - за да огласите Ви овозможат навремена и брза продажба на облека и обувки, повеќе од потребно е да ставите и слика која што ќе им понуди на потенцијалните купувачи претстава околу тоа како изгледа она што го нудите.


Според нашите проценки, огласите кои содржат слика многу повеќе ја реализираат целта на огласувачот отколку оние кои не содржат, па затоа, имајте ги овие работи предвид особено доколку сакате да направите продажба на облека и обувки.Причини поради кои треба да го одберете Пазар3 за продажба на zara mk обувки и чевли


Фантастична понуда и побарувачка - оние кои што ги следат огласите ќе можат да забележат дека бројот на огласи во кои се нуди продажба на обувки и чевли е навистина гоолема, додека пак, бројот на заинтересирани клиенти се повеќе расте, а тоа пак е одлично за продавачите!


Тука, двете страни ќе можат да си ги понудат своите услови за продажбата на спортска облека, работна облека, капути, машки јакни, женски јакни, брендирана облека, и се останато на наједноставен начин!


Рекордна посетеност - бидете сигурни дека нема никогаш да помине долго пред да направите продажба на облека и обувки на нашиот сајт, а најголемата причина за ова е рекордната посетеност од над 70 000 посетители кои не посетуваат на дневна основа!


Тоа значи дека откако ќе објавите огласи за продажба на облека и обувки, Вие ќе бидете контактирани од заинтересирани клиенти кои би сакале да купат кожни јакни, машка облека, женска облека, работна облека, спортска облека, облека за трудници, капути, патики, чизми и се останато, во најкус можен рок!


Популарен сајт - Пазар3 е место во кое вашата онлајн продавница за облека може да објави оглас за продажба на облека, но и место во кое продавачите можат да објават огласи за продажба на што и да сакаат без никаков проблем - живеалишта, спортска опрема, електроника, возила, инвентар за дом и семејство и се останато со само еден клик!


За волја на вистината, луѓето обожуваат да се огласуваат на Пазар3 најмногу поради фактот што ние важиме за најголемото купопродажно но и огласувачко место во Македонија!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации