Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Спорт и рекреација | Спортска опрема и Природни активности | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Спортска опрема и Природни активности,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Спортска опрема и Природни активности | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 10:26
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Rollshape - Bodyshape - Vacu Activ

3 000 ЕУР

29 фев. 09:03
Линк
Велосипеди  ·  Trek  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Trek FX3

36 450 МКД Намалена цена

Вчера 17:15
Линк
Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Скопје

Продавам тајмер за спортска сала (Crosfit timer

16 000 МКД


Денес 10:26
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Rollshape - Bodyshape - Vacu Activ

3 000 ЕУР

Вчера 23:48 Ролерки и Скејтборди  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Rolerki od Decathlon

3 000 МКД

Вчера 17:15 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Скопје

Продавам тајмер за спортска сала (Crosfit timer

16 000 МКД

Вчера 08:55 Велосипеди  ·  Cube  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава велосипед Cube

790 ЕУР

29 фев. 17:27 Претпријатие Велосипеди  ·  Max  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Max Hoonigan velosiped

120 ЕУР

29 фев. 13:37 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Traka za trcanje

15 000 МКД

29 фев. 12:34 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Merida  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MTB Merida

19 990 МКД

29 фев. 09:03 Велосипеди  ·  Trek  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Trek FX3

36 450 МКД Намалена цена

28 фев. 14:43 Зимски/Водени спортови  ·  Скопjе  ·  Центар

Zenski ski komplet

25 ЕУР

28 фев. 09:30
Линк
Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Elite тренажер

9 500 МКД Намалена цена

28 фев. 08:58 Велосипеди  ·  Max  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam velosiped

2 500 МКД Намалена цена

27 фев. 20:33 Спортови со топка  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам копачки NIKE

5 500 МКД

26 фев. 21:36 Зимски/Водени спортови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Burton Moto & Burton Clutch

26 фев. 11:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Baofeng Toki Voki BF 888S Radio Stanici 2 komada

1 500 МКД

25 фев. 19:48 Зимски/Водени спортови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Snowboard komplet

20 000 МКД

25 фев. 15:36 Зимски/Водени спортови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продаваат скии

150 100 120 ЕУР

24 фев. 20:05 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Polar Mirage  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Velosiped detski

5 500 МКД

24 фев. 17:22 Велосипеди  ·  Trek  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Trek road bike

680 ЕУР

23 фев. 12:33 Велосипеди  ·  Trek  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам велосипед за градско возење

8 000 МКД

22 фев. 16:07 Велосипеди  ·  Max  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Трицикл нов велосипед

29 000 МКД

20 фев. 21:57 Зимски/Водени спортови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Rossignol Hero Titanal 157cm R11 skii/ skii

15 500 МКД

20 фев. 12:40
Линк
Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Чаир

Orbitrek

6 000 МКД

20 фев. 10:32 Велосипеди  ·  Max  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам детски велисипед

3 500 МКД

19 фев. 23:59 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Чаир

Orbitrek

4 000 МКД

19 фев. 12:27 Велосипеди  ·  Max  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава велосипед МАКС ГМХ 20

4 000 МКД

18 фев. 22:58 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Elektricen Velosiped

50 000 МКД

18 фев. 16:45 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Detski zenski velsosiped

2 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Спортска опрема и Природни активности на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Спортска опрема и Природни активности | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации