Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Mitsubishi | Pazar3

Grandis , 1
Pajero , 1
31 мај 18:23 Автомобили , Струмица , Босилово

Mitsubishi Grandis

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 18:09 Автомобили , Струмица , Босилово

MITSUBISHI PAJERO 2700 DIZEL PROBLEM SO DEKLA -03

900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток