Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струмица

Audi , 13
BMW , 12
Bugatti , 1
Chevrolet , 1
Citroën , 3
Daewoo , 1
Fiat , 22
Ford , 16
Hyundai , 2
Jeep , 1
Lancia , 1
Mazda , 2
MINI , 1
Nissan , 1
Opel , 27
Peugeot , 11
Renault , 19
Rover , 2
Seat , 6
Škoda , 4
Ssangyong , 1
Volvo , 2
Zastava , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 мај 21:31
Link:
, ,

Mercedes-Benz C200 2003

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 11:28 , ,

VW TIGUAN 2.0TDI 140KS NOV

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 21:31
Link:
, ,

Mercedes-Benz C200 2003

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 17:46 , ,

Mercedec-Benz -04

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
10 мај 23:48 , ,

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
12 апр. 01:49 , ,

Audi a6 2.5tdi 150 ps

1 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
21 мар. 15:05 , ,

Passat 1.9 TDI 116 ks

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 00:24 , ,

Po dogovor

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
07 мар. 22:45 , ,

Се продава Fiat Panda 2007г.

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 фев. 22:21 , ,

Se prodava vo top sostojba

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 21:42 , ,

Opel Touran

3 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 20:18 , ,

Fiat Punto 1.2 16venti

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
10 окт. 10:03 , ,

Mercedez Vito 230 Turbo diesel

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
09 септ. 20:22 , ,

Ssangyong Rexton -05

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 септ. 08:24 , ,

Peugeot 307 1.6hdi facelift 2005

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 21:47 , ,

Ford Transit 2.2 81kw 2007god 8+1

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 15:18 , ,

VW Crafter -07

10 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 00:48 , ,

Golf 4 TDI

2 000 МКД

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
24 јул. 15:48 , ,

Mercedes-Benz E270 CDI Elegance -02

6 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
17 јул. 10:31 , ,

RENAULT ESPACE -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
17 јун. 12:54 , ,

Peugeot 407 1.6HDI

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 11:41 , ,

Audi A4 moze zamena za motor nad 600cc

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
22 апр. 18:37 , ,

Ford Transit 2.2 81kw -07

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
16 фев. 17:19 , ,

Peugeot Partner -04

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 19:39 , ,

Peugeot Partner -04

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 19:00 , ,

Peugeot Partner Pikap

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан. 17:41 , ,

OPEL ASTRA 1.7

2 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 04:08 , ,

Fiat Punto 2 1.8 96kw -01

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 22:03 , ,

VW Passat 2.0 140hp

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 20:02 , ,

BMW 530 F10 M-PACKET xDRIVE

16 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
09 ноем. 14:35 , ,

Mercedes-Benz VITO 230TDI

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
14 окт. 08:55 , ,

Nissan Almera

2 200 МКД

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 окт. 16:12 , ,

Renault Megane 1.9

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 02:22 , ,

VW Golf 3

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
22 септ. 20:39 , ,

VW Passat 1.9tdi -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 03:36 , ,

BMW 318i plin

2 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
21 авг. 14:24 , ,

Sportska kola PEUGEOT vo odlicna sostojba

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
17 авг. 12:08 , ,

VW T3 Kombi

4 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 13:01 , ,

VW GOLF 5 1.9TDI -05 FULL OPREMA

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 10:12 , ,

ZASTAVA KORAL 1.1 IN -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 00:30 , ,

Audi A6

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 18:23 , ,

Mitsubishi Grandis

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 00:03 , ,

VW Golf5

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
10 мај 23:25 , ,

Audi A6 3.0tdi

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 18:11 , ,

BMW 525 tds -99

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 01:25 , ,

Prodavam BMW 525tds 99 godina

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
24 апр. 17:47 , ,

FIAT CINQUECENTO

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
08 апр. 16:33 , ,

VW Golf 4

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 23:18 , ,

Audi A4

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
30 мар. 22:46 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации