Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на навигација за автомобили и камиони

Навигациони системи и дополнителна опрема за навигациски уреди се продаваат на Пазар3!


Доколку вршите продажба на навигации или Ви е потребно да купите навигација за Вашето возило, погледнете ги огласите во категоријата "GPS уреди" на Пазар3.мк.

07 апр. 15:58 GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mapi za site vidovi na GPS navigacii

13 мар. 13:49 GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mapi za site vidovi GPS navigacija

13 фев. 14:25 Авто плац GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Карпош

Originalni GPS trakeri

399 МКД

Онлајн
16 јан. 16:25 GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mapi za site vidovi navigacija

10 јан. 06:46 Авто плац GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Скопје

Navigacii za site vozila

50 ЕУР

03 јан. 15:47 GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Карпош

NISSAN CONNECT 3 EUROPE V5 SD CARD MAP

22 дек. 14:32 GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Аеродром

GPS Tracker za bukvalno sekakva upotreba KLASA 1!!! 3.000 МК

3 000 МКД

20 авг. 13:21 GPS уреди  ·  Куманово

Prodavam navigacija Garnin 2595LMT

23 јул. 14:36 GPS уреди  ·  Охрид

Полнач за телефон во возило

500 МКД

15 јул. 22:45 GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Центар

ПРОДАВАМ НОВ ГАРМИН

13 јул. 15:30 Авто плац GPS уреди  ·  Охрид

GPS NAVIGACII MAPI DEKODIRANJE SERVIS

500 МКД

13 јул. 15:12 Авто плац GPS уреди  ·  Охрид

Novi navigacii i kamionska navigacija

7 100 МКД

24 мај 16:48 GPS уреди  ·  Струмица

Навигација за Renault

3 500 МКД

16 мај 14:50 GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garmin nüvi Can 310

100 ЕУР

26 мар. 19:51 GPS уреди  ·  Охрид

Volvo сет DVD- 4 за навигација

22 ноем. 09:56 GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava GPS ured Garmin

12 ноем. 20:11 GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mapi za site avtomobili

50 ЕУР

07 септ. 10:20 Авто плац GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Карпош

GPS Traker alarm za motor kola

1 990 МКД

Онлајн
22 авг. 21:01 GPS уреди  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Tgfdcvvvv

400 МКД

24 јул. 20:44 GPS уреди  ·  Велес

Leica GPS

4 300 ЕУР

20 јул. 16:15 GPS уреди  ·  Тетово

VW Passat B8 Navigacija (Display) 6.5 " inch

200 ЕУР

26 мар. 17:39 GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava GPS ured Garmin

14 мар. 11:13 GPS уреди  ·  Охрид

Polovni i novi GPS uredi

09 јан. 19:46 GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDI Najnovi Mapi Fabricka Navigacija GPS

3 000 МКД

26 дек. 20:01 GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garmin nüvi 2597LMT Lifetime

110 ЕУР

17 дек. 11:16 GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Taksimetar so gps

11 000 МКД Намалена цена

29 ноем. 17:24 GPS уреди  ·  Охрид

Navigacija Tom Tom

4 000 МКД

02 септ. 12:49 GPS уреди  ·  Охрид

GPS tracker

35 ЕУР

28 јул. 13:32 GPS уреди  ·  Скопjе  ·  Центар

Garmin navigacii

9 000 МКД

Навигацијата е неизоставен дел, особено при подолгите патувања низ земјава или странство. Навигацијата е навистина добредојдена во оние ситуации кога треба да патуваме на некое ново место, а особено кога патуваме надвор од границите на нашата земја. Меѓутоа, возачите, често го поставуваат прашањето каков систем за навигација да одбереме и кои се достапните опции? Големината на екранот и резолуцијата се исто така важни при изборот на навигација за Вашиот автомобил или камион.Постои фабрички систем за навигација и пренослив систем за навигација. Низ огласите, ќе најдете GPS навигации од повеќе производители како најпознатите TomTom и Garmin, универзални навигации, навигација за Mercedes, GPS тракер локатор, мапи за GPS навигација и многу друго.Разгледајте ја понудата, споредете ги цените и карактеристиките на секоја од навигациите, и имајте безгрижно патување!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации