Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на навигација за автомобили и камиони

Навигациони системи и дополнителна опрема за навигациски уреди се продаваат на Пазар3!

Доколку вршите продажба на навигации или Ви е потребно да купите навигација за Вашето возило, погледнете ги огласите во категоријата "GPS уреди" на Пазар3.мк.

13 мар. 14:22 , ,

Taksimetar so gps

11 000 МКД

Навигацијата е неизоставен дел, особено при подолгите патувања низ земјава или странство. Навигацијата е навистина добредојдена во оние ситуации кога треба да патуваме на некое ново место, а особено кога патуваме надвор од границите на нашата земја. Меѓутоа, возачите, често го поставуваат прашањето каков систем за навигација да одбереме и кои се достапните опции? Големината на екранот и резолуцијата се исто така важни при изборот на навигација за Вашиот автомобил или камион.

 

Постои фабрички систем за навигација и пренослив систем за навигација. Низ огласите, ќе најдете GPS навигации од повеќе производители како најпознатите TomTom и Garmin, универзални навигации, навигација за Mercedes, GPS тракер локатор, мапи за GPS навигација и многу друго.

 

Разгледајте ја понудата, споредете ги цените и карактеристиките на секоја од навигациите, и имајте безгрижно патување! 

 

Кон почеток