Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автоделови и Опрема | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автоделови и Опрема,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автоделови и Опрема | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 фев. 01:57 Гуми и Бандажи  ·  Струмица  ·  Ново Село

Bandazi so gumi za Opel Astra

150 ЕУР

30 јан. 14:12 Гуми и Бандажи  ·  Струмица

Prodavam bandazi 16ka za opel antara

380 ЕУР

22 дек. 10:51 Авто плац Гуми и Бандажи  ·  Струмица

Lada Niva 205 80 16 M/T

530 ЕУР

19 дек. 09:46 Гуми и Бандажи  ·  Струмица

Bandazi 5x120 17ki

400 ЕУР

03 дек. 19:40 Гуми и Бандажи  ·  Струмица

bandazi 15 " (golf 4)

4 000 МКД

03 дек. 18:53 Гуми и Бандажи  ·  Струмица

Hankook 225/50 R17 98V зимски

9 000 МКД

29 ноем. 04:46 Гуми и Бандажи  ·  Струмица

SE PRODAVA

300 ЕУР

07 ноем. 16:44 Приколки  ·  Струмица

Се продава приколка 1m x 2m

550 ЕУР

04 ноем. 20:39 Приколки  ·  Струмица  ·  Босилово

Se prodava

200 ЕУР

27 окт. 13:16 Стајлинг и Спортска опрема  ·  Струмица

Tocak Nogan

200 ЕУР

25 авг. 23:48 Гуми и Бандажи  ·  Струмица

Felni i gumi

25 јул. 17:36 Гуми и Бандажи  ·  Струмица

Michelin zimski gumi i bandazi

720 ЕУР

25 јул. 17:03 Друго  ·  Струмица  ·  Василево

Drzaci za kufer THULE

07 јун. 00:10 Авто плац Гуми и Бандажи  ·  Струмица

ATV UTV 255 80 14

850 ЕУР

02 јун. 19:51 Гуми и Бандажи  ·  Струмица

Bandazi 17ki i Michelin gumi

700 ЕУР

24 мај 16:48 GPS уреди  ·  Струмица

Навигација за Renault

3 500 МКД

22 мај 13:04 Авто плац Гуми и Бандажи  ·  Струмица

Tigar 235-50-18

1 ЕУР

14 мај 18:46 Гуми и Бандажи  ·  Струмица

Bandazi za BMW

10 000 МКД

07 мај 19:21 Гуми и Бандажи  ·  Струмица

Zimski gumi 205/55/r17 kako novi

2 800 МКД

16 апр. 15:17 Приколки  ·  Струмица

Prikolka

750 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автоделови и Опрема на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автоделови и Опрема | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации