Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 156 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


09 ноем. 20:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Alfa Romeo 156 1.9 jtd extra

1 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
04 ноем. 14:41 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Alfa Romeo

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
28 окт. 16:10 Автомобили , Скопjе , Центар

Alfa Romeo 156 sportvagon 165hp

2 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
17 окт. 13:31 Автомобили , Скопjе , Центар

Alfa Romeo 156 jtd perfektna

1 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 16:01 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Alfa Romeo 156 1.9 JTD

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
09 окт. 21:15 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Alfa Romeo 1.9

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
27 септ. 18:08 Автомобили , Скопjе , Карпош

Alfa Romeo

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
21 септ. 13:25 Автомобили , Скопjе , Центар

Alfa Romeo 156 JTS 2.0

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 90 000 - 94 999
19 септ. 19:57 Автомобили , Скопjе , Сарај

Alfa Romeo 156

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 22:53 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Alfa Romeo 156 1,9 jtd

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток