Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Daewoo | Nexia

21 окт. 17:47 Претпријатие ,

Daewoo Nexia 1.5

849 ЕУР

Година: 1998
Километража: 80 000 - 84 999
30 јун. 11:49 , ,

Daewoo Nexia

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток