Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Тетово

Acura , 1
Aixam , 1
Alfa Romeo , 80
Audi , 526
Bentley , 2
BMW , 867
Cadillac , 1
Chevrolet , 43
Chrysler , 12
Citroën , 120
Dacia , 6
Daewoo , 29
Daihatsu , 3
Ferrari , 1
Fiat , 215
Ford , 287
Honda , 18
Hummer , 1
Hyundai , 57
Jaguar , 11
Jeep , 31
Kia , 22
Lada , 23
Lancia , 12
Land Rover , 27
Lexus , 1
Lincoln , 1
Maserati , 1
Mazda , 35
MG , 1
MINI , 27
Mitsubishi , 33
Nissan , 40
Opel , 589
Peugeot , 165
Piaggio , 1
Porsche , 17
Renault , 242
Rover , 19
Saab , 13
Seat , 135
Škoda , 42
Smart , 41
Ssangyong , 11
Subaru , 5
Suzuki , 16
Toyota , 27
UAZ , 5
VW Volkswagen , 1330
Volvo , 23
Yugo , 16
Zastava , 14

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 08:54
Линк
,

VW Golf 7 2.0tdi 150hp

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:12
Линк
,

VW Golf 7.5 TDI 2.0 2017

19 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 16:56
Линк
,

Audi A4 2.0

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 10:25 Претпријатие ,

VW Golf 6 1.4tsi dsg highline 2009

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:12 ,

VW Golf 7.5 TDI 2.0 2017

19 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 01:40 ,

AUDI A3 1.9 TDI

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:56 ,

Audi A4 2.0

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:20 , ,

Volvo S80 2.4 dizel D5 avtomatic 2005

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:20 ,

VW Golf 6 1.8 TSI 160 HP 2009

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:33 Претпријатие ,

Opel Antara 2.2cdti 120kw 4x4 avtomatik 2012 Avtocentar

12 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 11:32 Претпријатие ,

Mercedes-Benz ML 280cdi 140kw 4x4 2006 Avtocentar

10 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:32 Претпријатие ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 4x4 2007 Avtocentar

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:31 Претпријатие ,

Land Rover Freelander 2.2 TD4 112kw 4x4 2008 Avtocentar

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:30 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 78kw 2008 Avtocentar

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:30 Претпријатие ,

Opel Frontera 2.0i 85kw 4x4 1994 184.000km Avtocentar

5 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:28 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C200 CDI 100kw 2009 Avtocentar

8 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:28 Претпријатие ,

Mercedes E280 CDI 4matic 4x4 140kw 2006 Avtocentar

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:27 Претпријатие ,

BMW E90 320D 120kw sest brzini full 2006 Avtocentar

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:27 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 140ks sest brzini 2010 Avtocentar

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:26 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 81kw 2011 Avtocentar

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:25 Претпријатие ,

Audi A3 2.0tdi 170ks 6 brzini 2008 Avtocentar

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:24 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 TDI 103kw sest brzini 2007 Avtocentar

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:24 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 2008 Avtocentar

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:23 Претпријатие ,

Seat Leon 1.9 TDI 77kw 2010 Avtocentar

5 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:22 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw 2008 Avtocentar

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:22 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 50kw 2008 Avtocentar

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:21 Претпријатие ,

VW Passat 2.0 TDI 8V 103kw 2007 Avtocentar

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:19 Претпријатие ,

Peugeot 407 2.0 HDI 100kw avtomatik 2009 Avtocentar

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:19 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6i 88kw 139.000km 2009 Avtocentar

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 11:18 Претпријатие ,

Renault Megane 1.5dci 78kw 6 brzini 2006 Avtocentar

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:18 Претпријатие ,

Alfa Romeo 147 1.6 benzin 88kw 2007 Avtocentar

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:17 Претпријатие ,

Citroen Jumpy 1.6 HDI 66kw 2011 Avtocentar

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:54 ,

VW Golf 7 2.0tdi 150hp

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 07:34 ,

Mercedes-Benz A170 klasa avangarde model

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 00:40
Линк
, ,

BMW 118 dizel 2004

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:32 ,

Opel Zafira 2.2 CH

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
26 јан. 22:57 ,

VW Passat vo odlicna sostojba i mnogu socuvan

15 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
26 јан. 19:58 ,

Seat Ibiza 1.2 benzin 2003

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
26 јан. 17:42 Претпријатие ,

Citroen C2 1.4 benzin 2006

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
26 јан. 17:41 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 tdi 2006 automatik moze zamena

4 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
26 јан. 17:40 Претпријатие ,

Bmw f 10 530d 2013 moze zamena

17 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 10 000 - 14 999
26 јан. 17:19 ,

BMW 530 i benzin plin mozhe i zamena

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
25 јан. 22:35 ,

Audi A3 1.9tdi 2008 dpf kako od salon registriran

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 22:36 , ,

Fiat Punto dizel 2006

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 19:38 , ,

Hyundai Accent 1.4 benzin i plin prv sopstvenik

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
24 јан. 17:45 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 200 cd 2000 full oprema

2 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 17:44 Претпријатие ,

Ford Mondeo 2.0tdci 2006 so ful oprema

2 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
24 јан. 10:17 Претпријатие ,

VW Caddy SDI dizel 2005

Година: 2005
Километража: 10 000 - 14 999
23 јан. 22:37 ,

Peugeot 308 2010

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 22:27 ,

Audi A4 TDI

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации