Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Fiat | Punto | Pazar3

16 септ. 14:24 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Punto

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
13 јан. 03:26 Автомобили , Струмица , Босилово

FIAT PUNTO

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
26 јул. 12:21 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Punto

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
08 фев. 23:32 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Punto 1.2 -00

700 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток