Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Fiat | Scudo

25 јан. 18:49 ,

Fiat Scudo 1.6 mulitijet dizel

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
15 јан. 21:41 ,

Fiat Scudo -98

1 999 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток