Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Кавадарци

Alfa Romeo , 37
Audi , 129
BMW , 81
Chevrolet , 10
Citroën , 36
Daewoo , 15
Fiat , 86
Ford , 145
Honda , 4
Hyundai , 24
Infiniti , 1
Jeep , 5
Kia , 11
Lada , 19
Lancia , 6
Land Rover , 14
Lexus , 1
Mazda , 24
MINI , 5
Nissan , 26
Opel , 126
Peugeot , 64
Proton , 1
Renault , 72
Rover , 5
Seat , 39
Škoda , 15
Smart , 6
Ssangyong , 2
Subaru , 3
Suzuki , 8
Toyota , 16
UAZ , 1
Volvo , 10
Wartburg , 2
Yugo , 16
Zastava , 9

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 септ. 19:18
Линк
Автомобили , Кавадарци

Se prodava opel astra gtc

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

25 септ. 13:00 Автомобили , Кавадарци

Renault Laguna 2.0

1 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 10:02 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Kombe Volkswagen Transporter 2012

Година: 2012
Километража: 300 000 - 349 999
20 септ. 10:02 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

Kombe so rampa Opel Vivaro

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
19 септ. 18:16 Автомобили , Кавадарци

Se prodava Nissan micra registrirana do krajot na mesec Noem

90 000 МКД

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
16 септ. 19:43 Автомобили , Кавадарци

PASAT B8

16 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
15 септ. 03:05 Автомобили , Кавадарци

Se prodava opel astra gtc

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 19:18 Автомобили , Кавадарци

Se prodava opel astra gtc

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 04:12 Автомобили , Кавадарци

Se prodava

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 09:06 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Mercedes-Benz C 220 D 9G-TRONIC 4MATIC

14 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
10 септ. 10:57 Автомобили , Кавадарци

Se prodava!

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 14:47 Автомобили , Кавадарци

Mercedes B 200 CDI 2006

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 01:58 Автомобили , Кавадарци

Mercedes Benz A200

16 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
04 септ. 18:04 Автомобили , Кавадарци

Пасат Б8 1.6 ТДИ

16 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
04 септ. 15:23 Автомобили , Кавадарци

Opel Astra 1.4 H Benzin

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 септ. 14:21 Автомобили , Кавадарци

Alfa Romeo 147 1.9jtd 2002 god

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
30 авг. 22:25 Автомобили , Кавадарци

Se prodava!

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
30 авг. 22:16 Автомобили , Кавадарци

Se prodava!

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
25 авг. 13:12 Автомобили , Кавадарци

Chevrolet Captiva 2007 benzin i plin

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 20:32 Автомобили , Кавадарци

Golf 5 1.9 TDI

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 авг. 23:11 Автомобили , Кавадарци

Se prodava vw fox 1.4 benzin

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 14:46 Автомобили , Кавадарци

Fiat Punto Evo

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
14 авг. 22:10 Автомобили , Кавадарци

Audi A4 2.0 TDI Avant Perfektno

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 00:10 Автомобили , Кавадарци

Audi A3 20TDI 2004

111 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 05:39 Автомобили , Кавадарци

Peugeot 308 1.6 blue HDI 100ks 2015

9 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 05:39 Автомобили , Кавадарци

Opel Mokka X Inovation 1.6 CDTI 136ks avtomatik 2017

16 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
01 јун. 06:18 Автомобили , Кавадарци

Renault Clio 1.9 dizel 1999 godina

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 22:01 Автомобили , Кавадарци

Golf 5 1.6 FSI

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 17:19 Автомобили , Кавадарци

Peugeot 2008 2018

14 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
12 мај 22:56 Автомобили , Кавадарци

Mazda 3 1.6hdi 109ks

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
10 мај 08:35 Автомобили , Кавадарци

Renault Laguna

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
02 мај 19:37 Автомобили , Кавадарци

Mini Countryman S All4 2011

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
26 апр. 08:16 Автомобили , Кавадарци

Ford Focus 1.8 TDDI

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 11:38 Автомобили , Кавадарци

Fiat Fiorino 1.3 Multijet 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 08:27 Автомобили , Кавадарци

Chevrolet Captiva 2007

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 14:36 Автомобили , Кавадарци

Toyota Avensis d4d 2.0 2006

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
17 мар. 11:49 Автомобили , Кавадарци

Itno Mercedes-Benz A180 CDI

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 21:37 Автомобили , Кавадарци

Mercedez E 220 2003

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
11 фев. 12:50 Автомобили , Кавадарци

Skoda Superb nov od Porshe Makedonija

26 100 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
09 фев. 18:35 Автомобили , Кавадарци

Audi A4 2003

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 21:26 Автомобили , Кавадарци

Grand Vitara 2007 година

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
08 фев. 21:24 Автомобили , Кавадарци

Suzuki Jimny 2006 година

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
07 фев. 00:40 Автомобили , Кавадарци

renault

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
28 јан. 18:09 Автомобили , Кавадарци

Peugeot 307

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
20 јан. 11:33 Автомобили , Кавадарци

Se kupuva Nissan Terrano

02 дек. 10:47 Автомобили , Кавадарци

Fiat Punto

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
01 дек. 23:36 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Nissan Qashqai vo odlicna sostojba

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 23:36 Автомобили , Кавадарци

Peugeot partner pikap

3 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 20:10 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz S500 L AMG 38000km

Година: 2014
Километража: 35 000 - 39 999
26 ноем. 08:08 Автомобили , Кавадарци

Mercedes-Benz GL350 AMG neuvezen

60 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
25 ноем. 21:43 Автомобили , Кавадарци

SE PRODAVA ALFA ROMEO 156 - 1.9 JTD

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации