Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Ford | Escort | Pazar3

30 мај 12:31 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Escort

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 22:02 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Escort

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
11 ноем. 23:03 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Escort -95 Dobro socuvana

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
07 мар. 22:42 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Escort 1.6v so atestiran plin -98

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
07 мар. 12:57 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Escort 1.6v so atestiran plin -98

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
11 дек. 02:06 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Escort 16 16v -98

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
11 дек. 01:57 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Escort 1.6 16v -98

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток