Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Ford mk | Огласи за продажба на ford ka, ford fiesta, ford focus користени автомобили на Пазар3

Aerostar , 4
B-Max , 15
Capri , 1
C-Max , 179
Cougar , 10
Courier , 25
EcoSport , 3
Edge , 1
Escape , 3
Escort , 604
Explorer , 11
F 150 , 4
F 350 , 1
Fiesta , 1139
Focus , 1587
Fusion , 148
Galaxy , 271
Granada , 1
GT , 1
Ka , 172
Kuga , 61
Maverick , 11
Mondeo , 878
Mustang , 26
Orion , 20
Probe , 11
Puma , 30
Ranger , 5
Raptor , 1
Scorpio , 14
Sierra , 7
S-Max , 61
Streetka , 5
Taunus , 9
Taurus , 1
Tourneo , 24
Transit , 206
Windstar , 4

Ford mk | Продажбата на Вашиот ford mondeo никогаш не била полесна како сега со огласите на Pazar3. Од Ford Fiesta до ford fusion, нашиот сајт за огласување обезбедува идеална платформа за промовирање на Вашиот автомобил. Откријте ги најдобрите понуди за Ford MK, вклучувајќи ги моделите Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Kuga и многу други. Со Pazar3, продажбата на Вашиот Ford станува брза, лесна и успешна. Поставете го Вашиот оглас сега и најдете го следниот сопственик за Вашиот Ford.
Секогаш тука за Вас и Вашите потреби за купување и продавање на предмети или недвижности.

31 јан. 23:06
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Македонски Брод

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
21 фев. 16:58
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FORD FIESTA 2016 AUTOMATIK

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
21 фев. 10:50
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Kuga 2.0 Dizel 140KS 2009

7 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 21:04 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW-08 god PERFEKTEN

3 799 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:14 Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Радовиш

Ford s-max 7 sedista

10 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 19:54 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Радовиш

Ford mondeo

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 18:20 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FORD FIESTA 1.4 TDCI...Neuvezena

4 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:20 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FORD FOCUS 1.0

5 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:59 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Битола

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:40 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Kuga Style 1.5 TDCi 120KS NEUVEZENA

17 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 14:09 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006 66KW

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:08 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Карпош

FORD FIESTA NOVIOT MODEL NEUVEZENA

8 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 08:38 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Крива Паланка

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW. TREND LINE MODEL

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:24 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Карпош

FORD.FOCUS.1.8.TDCI.03 GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 499 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:32 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford Focus 2009

4 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 00:14
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ford Mondeo Trend +

14 950 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
22 фев. 20:17 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Focus 1.5 ECOBLUE TITANIUM . NEW MODEL

13 399 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
22 фев. 19:06 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Струмица

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90HP TITANIUM

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 17:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Карпош

FORD FOCUS KARAVAN 1.6 TDCI 2007G

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 15:32 Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodva FORD S-MAX

12 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 14:06
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford fiesta 1.1(86ks)Nov model*NEUVEZENA*18g.

8 899 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
22 фев. 11:25 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Focus 1.6 tdci 90 KS 2006god Avto M&S

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 09:42 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Fiesta 1.5tdci AutoMilano

6 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 09:38 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Focus 1.5tdci AutoMilano

10 950 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 09:26 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Велес

FORD FUSION 1.6TDCI 2009g.

39 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 08:59 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Велес

FORD C MAX 2,0 TDCI TITANIUM 2015 - A.C.AVTO ALEX VELES

9 690 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
21 фев. 19:49 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mondeo 2.0 TDDI LANEC MOTOR NAJDOBAR FORDOV MOTOR

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 16:58
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FORD FIESTA 2016 AUTOMATIK

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
21 фев. 15:34 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Тетово

Ford Mondeo 2.0 FULL

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
21 фев. 15:18 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Скопје

FORD FIESTA 1.5 DCI 55KW PROIZVEDENA 2013 GODINA

6 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 14:48 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Fucus 1.6tdci 2011g Registriran do 01/2025g

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 12:43 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FORD FOCUS 1.4 TNG

2 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 11:19 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Центар

FORD FOCUS 1.5 TDCI, Dekemvri 2018, DIZEL, 1500cc, 70 KW!

13 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 70 000 - 74 999
21 фев. 10:50 Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Kuga 2.0 Dizel 140KS 2009

7 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 10:40 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Скопје

FORD FOCUS 1.6TDCI 2011 REDIZAJN FABRIKA

4 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 10:35 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ford Focus 1.6tdci full prefektna Avto Niki

4 790 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
21 фев. 10:15 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

FORD FIESTA 1.25 75KS. REDIZAJN *118 500KM*

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
21 фев. 09:21 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Kuga Titanium 4x4 2.0TDCi AT

23 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999
20 фев. 22:36 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

Ford Fiesta 1.3 benzin klima redizajn model 2007 nova

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 21:37 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Fiesta 1.0 2013god 101kw

6 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 20:20 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Тетово  ·  Боговиње

Ford Focus 1.6 dizel 2010

4 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 20:01 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Кочани

FORD FOCUS 1,6 TDCI 90 KS DIZEL 2009 GOD EXTRA !

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 15:21 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Битола

FORD FOCUS 1.6 TDCI ××× FACELIFT MODEL 2011 ××× 66 KW

4 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев. 10:40 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Mondeo 2002

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 08:32 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Велес

FORD FIESTA 1,4 TDCI-2010 AC Avto Alex Veles

4 390 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
19 фев. 22:42 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Крива Паланка

FORD FIESTA 1.5 D 85 KS EURO-6dT NEW-MODEL 2020G VIP AUTO

10 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
19 фев. 19:34 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Focus 1.5 ECOBLUE TITANIUM . NEW MODEL

13 999 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
19 фев. 14:20 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Карпош

FORD FIESTA VAN 1.5TDCI 2015

5 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
19 фев. 12:20 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Крива Паланка

Ford Focus 1.6TDCi TITANIUM *MOZNOST NA RATI* - 2010

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 12:18 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Крива Паланка

Ford Focus 1.6TDCi 90ks GHIA/SHIBER *MOZNOST NA RATI* - 2011

5 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
19 фев. 09:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ford Fiesta 1.0 benzin 2015

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
19 фев. 07:08 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Ford Mondeo

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 22:27 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Прилеп

Ford Galaksi 2.0tdi 2007godina

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999

Продажба на Форд автомобили на Пазар3


Ford mk | Продавањето на Вашиот Ford е сега уште полесно со Pazar3, најголемиот сајт за огласување во Македонија. Пазар3 Ви нуди идеална платформа за продажба на секој модел, вклучувајќи ги и најпопуларните Ford fiesta 2007, Ford fiesta 2010, Ford transit и многу други. Вашите огласи се објавуваат веднаш, обезбедувајќи видливост кон голема заедница на заинтересирани купувачи. Pazar3 Ви овозможува да го промовирате Вашиот Ford со детални информации и фотографии, обезбедувајќи го привлекувањето на потенцијални купувачи. Откријте ги најдобрите понуди и најдете го следниот сопственик за Вашиот Ford.


Совети за успешна продажба


Детални информации: Внесете ги сите релевантни детали за Вашиот Ford, вклучувајќи ги година на производство, поминати километри и состојба на возилото.
Прикачете фотографии: Фотографиите го прават огласот поатрактивен. Додадете ги сликите со висок квалитет што ќе го прикажат Вашиот Ford од секој агол и во најдобро светло пред самите потенцијални купувачи.
Цена и преговори: Поставете разумна цена и бидете отворени за преговори. Привлечете го вниманието со понуда што ги одразува квалитетот и состојбата на Вашиот Ford. Секако тоа не треба да значи дека цената треба да биде премногу ниска или премногу висока, а за да се добие идеална цена се проверуваат цените на пазарот колку вреди самото возило.
Со Pazar3, продажбата на вашиот Ford станува едноставна и успешна. Поставете го Вашиот оглас денес и станете дел од големата заедница на задоволни корисници.


Пребарување со клучни зборови на Пазар3


При посета на најголемиот сајт за огласување - Пазар3 потребно е да знаете неколку корисни работи за полесно и побрзо функционирање во истиот. Тоа се клучните зборови кои можат многу да Ви помогнат во делот на пребарувањето. Клучни зборови за оваа категорија т.е овие возила кои би Ви помогнале се: “pazar3 ford fiesta”, “ford fiesta pazar3”, “Ford focus”, “Ford mk”.
Секако постои и опцијата за пребарување по категории во зависност од тоа каква марка на возило Ве интересира, како и каков модел сакате, негова година на произвоство, поминати километри и така натаму.
Во секој случај Пазар3 ќе Ви понуди огромен избор на возила каде што ќе можете да го изберете Вашиот идеален автомобил.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации