Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Hyundai | i30 | Pazar3

07 септ. 20:17 Автомобили , Куманово

Hyundai i30

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 12:21 Автомобили , Куманово

Hyundai i30 so atestiran plin -08

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток