Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Hyundai i30

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Hyundai i30 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:19 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Hyundai i30 2011g, 1.4 - 110ks

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:18 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Hyundai i30 2011g, 1.4 - 110ks

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:32 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hyundai I30 1.4 benzin 80kw proizvedena 2009

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:39 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Битола

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!

5 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
18 апр. 23:15 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Куманово

Hyundai i30 1.6 crdi 85 kw. 2011 euro5

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 12:01 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Велес

HYUNDAI i30 2010g 1.6 CRDi-90ks

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
16 апр. 14:06 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Куманово

Hyndai i30 dizel 2011

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 10:56 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Тетово

Hyundai i30 1.6 CRDi CW

7 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 10:59 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Охрид

Hyundai I30 1.6 CRDI 90 KS facelift 160000km 10.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
02 апр. 15:40 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Охрид

HYUNDAI I30 1.4 80kw

5 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 09:04 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hyundai i30 1.6 crdi 2012g

79 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
19 јан. 17:39 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Битола

Hyundai I 30

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
15 јан. 04:10 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Битола

Se prodava Hyundai I 30 dizel 4800 evra

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
02 јан. 21:59 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Петровец

RENT A CAR Skopje Economy - +38970390606

33 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
28 дек. 15:00 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Кавадарци

Hyundai i 30

2 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 12:50 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Кавадарци

Hyundai i 30

7 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 14:55 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Hyundai i30, benzin/plin

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
09 ноем. 12:58 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HYUNDAI i30 1.4 FACELIFT 11/2011 FULL OPREMA 17KI KAKO NOVA

5 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
05 ноем. 18:00 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Струга

Hyundai i30 1.6 CRDI 116KS

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
04 ноем. 10:03 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava, 2011 god, bezin/plin

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 10:46 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HYUNDAI i30 1.6 CRDI 2011 FACELIFT BLUE DRIVE EKSTRA VOZILO

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
28 окт. 15:26 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Hyndai i30 benzin/plin 2011

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 18:07 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Куманово

HYNDAI i30 1.6 CRDI 116ks UVOZ CH

4 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 септ. 22:16 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Podavam hyndai i30

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
14 авг. 14:59 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Центар

Hyundai i30 benzin 2019

19 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
22 јул. 15:45 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HYUNDAI i30 1.6 GDI 2014 NAJFUL OPREMA UVOZ SWISS EKSTRA

7 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
22 јул. 14:27 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HYUNDAI I30 1.4 FACELIFT 12/2010 KAKO NOVA EKSTRA

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 07:15 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Hyundai I30 2011 facelift 1.4 benzin uvoz Swiss kako nova

5 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 07:05 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HYUNDAI I30 1.6 GDI 12.2014 FULL LED NEMA STO NEMA SWISS

7 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
03 мај 20:53 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Крива Паланка

Hyundai I30 1.6CRDi 116ks full oprema moznost na rati 2010

4 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 20:31 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hyundai i30 1.4i Autobern

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 12:27 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Бутел

Hyundai i30 2.0 CRDI

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 11:35 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Hyundai I30 1.4 facelift model uvoz Swiss kako nova

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 13:51 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Hyundai I30 2011 facelift 1.4 staklo kako nova Svajcarska

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
03 фев. 18:46 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hyundai i30 1.6crdi 2009 full oprema

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
26 јан. 11:07 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Hyundai I 30 1.6 CRDI 2011 evro5 ful oprema kako novo

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
24 јан. 15:04 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Бутел

Hyundai i30 1.6CRDI 66KW/90KS

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 дек. 20:35 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
29 дек. 13:37 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Кичево

Hyundai i30 1.6

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 авг. 10:26 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hyundai i30 1.6 crdi 110ks

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 јул. 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Карпош

HYNDAI i30 1.6 CRDI Diesel 2011 Godina

5 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 00:51 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Центар

Hyundai i30 1.6 CRDI 116KS 2012

7 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
23 фев. 17:31 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Кавадарци

Hyundai i30 dizel 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 23:15 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Hyundai i30 1.6 CRDi 2009

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
23 дек. 12:09 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Делчево

HYUNDAI i30 1.6 CDTI 90 ks.2010 god

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
15 ноем. 09:25 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Кавадарци

Hyundai i30 2012

6 750 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 08:27 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hyundai i30 1.6 CRDI automat 85kw 2011

7 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
05 авг. 17:52 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Hyundai i30 1.6 CRDi 2009

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
19 јул. 22:43 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hyndai i30 2009

5 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
12 јун. 22:47 Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Тетово

Hyndai i30, prv sopstvenik, kako nov

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Hyundai i30 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации