Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Kia | Clarus

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


25 јан. 20:27 , ,

Kia Clarus

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
27 мај 23:59 , ,

Kia Clarus so atest plin povolno

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
25 дек. 10:37 , ,

Kia Clarus GLX -00 99KW

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
09 септ. 13:22 , ,

KIA CLARUS PLIN A-TEST KLIMA REG

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
16 апр. 20:49 , ,

KIA Clarus 2000 GLX

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
13 дек. 20:37 , ,

Kia Clarius

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 17:05 ,

Kia Klarus -01

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
27 ноем. 12:48 ,

Kia Clarus tng karavan vo ispravna sost

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
24 септ. 20:25 , ,

Kia Clarus -99

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
24 мај 01:01 , ,

KIA CLARUS SO ATESTIRAN PLIN -99

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток