Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 17
Aixam , 6
Alfa Romeo , 1314
Alpina , 7
Audi , 5983
Bentley , 1
BMW , 6059
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 9
Chevrolet , 676
Chrysler , 146
Citroën , 2658
Corvette , 3
Dacia , 155
Daewoo , 654
Daihatsu , 64
DeTomaso , 1
Dodge , 47
Ferrari , 2
Fiat , 3457
Ford , 4678
GMC , 2
Honda , 420
Hummer , 13
Hyundai , 961
Infiniti , 3
Isuzu , 11
Jaguar , 95
Jeep , 310
Kia , 599
KTM , 1
Lada , 585
Lancia , 212
Land Rover , 388
Landwind , 1
Lexus , 35
Lincoln , 11
Maserati , 3
Mazda , 652
Mercedes-Benz , 7961
MG , 5
MINI , 279
Mitsubishi , 428
Morgan , 1
Nissan , 615
NSU , 3
Opel , 8301
Peugeot , 4012
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 112
Proton , 4
Renault , 4090
Rover , 250
Saab , 54
Seat , 2246
Škoda , 858
Smart , 253
Spyker , 1
Ssangyong , 90
Subaru , 61
Suzuki , 421
Tata , 5
Toyota , 796
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 25
VW Volkswagen , 14148
Volvo , 290
Wartburg , 7
Yugo , 540
Zastava , 342

Огласи за продажба на нови автомобили, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

02 авг. 13:59
Линк
, ,

VW GOLF 6 1.6 TDI Highline NEUVEZUVAN

8 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
28 јул. 09:37
Линк
, ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI BLUEMOTION UVOZ OD GERMANIJA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 16:24
Линк
,

A180 Avangard

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 13:30 ,

Renault Clio 3 UNIKAT 20th NAVI EURO5

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 13:30 , ,

VW Golf 5 GT SPORT

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:25 , ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 232ks Full Oprema

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:19 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 4MOTION 4X4

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 13:11 , ,

VW Polo 1.2 TDI BlueMotion Comfortline

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:11 ,

AUDI A5 2.7 TDI SLINE DSG

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:09 , ,

BMW 3018d REDIZAJN

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
Денес 13:09 , ,

SKODA RAPID SPACEBACK 1.2 MPI -14

6 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 80 000 - 84 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. 

 

Продажба на половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите за да ги подредите огласите по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на коли увезени од странство

 

Продажба на нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило.

Кон почеток