Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Kia | Retona

14 апр. 22:00 , ,

Kia Retona -00 vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток