Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lada | Aleko

26 септ. 22:57 ,

Lada Aleko

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
02 мај 10:05 ,

LADA ALEKO

350 ЕУР

Година: 1991
Километража: 70 000 - 74 999
08 мар. 11:49 , ,

Lada Aleko

550 ЕУР

Година: 1992
Километража: 5 000 - 9 999
29 авг. 15:52 , ,

Lada Aleko -93 dobro socuvano,registrirano

350 ЕУР

Година: 1993
Километража: 120 000 - 129 999
16 мар. 17:03 ,

Lada Aleko -96

300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
23 јан. 08:50 ,

Lada Aleko -91 dobro socuvano

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток