Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Lada mk | Продажба на polovni lada niva vo Makedonija ,lada niva, lada samara автомобили достапни на Пазар3

110 , 100
111 , 30
112 , 34
1200 , 7
2107 , 15
2110 , 7
2111 , 3
2112 , 1
Aleko , 6
Kalina , 3
Niva , 337
Nova , 2
Samara , 99

Lada mk | Пребарувањето со овој клучен збор нуди најразнообразна понуда на високо квалитетни возила во Македонија. Со широка палета на модели како lada niva, lada samara, lada niva urban cena mk, lada niva pazar3 секој може да пронајде модел на автомобил по свој вкус.
Доколку сте обожавател на брендот Lada пребарувајте на нашиот веб сајт со клучен збор pazar3 lada niva и уживајте во поволностите што ги нуди нашиот веб сајт за да го пронајдите најдобриот модел на автомобил. Искористете ја можноста што Ви ја нуди нашиот сајт Пазар3, пребарајте и уживајте во купувањето на возила.

19 јул. 08:42 Авто плац Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Скопје

LADA NIVA 1.7 I 4X4 SO 5 VRATI I PLINSKI URED 2018G.

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
19 јул. 08:41 Авто плац Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Скопје

LADA NIVA 1.7 I 2012G. SO PLINSKI URED

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
04 јул. 08:56 Авто плац Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lada Niva 1.7 I 2015 so plin ured

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
04 јул. 08:55 Авто плац Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Скопје

LADA NIVA 1.7 I 4X4 URBAN

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
01 јул. 13:09 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Битола

Lada Niva

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
24 апр. 22:00 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Тетово

Lada Niva 1.7i

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 50 000 - 54 999
15 апр. 13:27 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Битола

Lada Niva 1.7 benzin plin 61kw

8 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 70 000 - 74 999
26 мар. 16:59 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Lada Niva 2017 g

11 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 40 000 - 44 999
13 мар. 01:46 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva, Yugo, 101

300 МКД

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
13 мар. 01:26 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva, Yugo, 101

300 МКД

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
02 мар. 17:09 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Битола

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
27 фев. 11:17 Автомобили  ·  Lada  ·  112  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Lada 112

600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
26 фев. 21:49 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Аеродром

lada niva

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
28 јан. 06:59 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lada Niva

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
21 јан. 18:41 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Неготино

Se prodava lada nova

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 50 000 - 54 999
21 дек. 05:04 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кавадарци

Se prodava lada niva 2007 god

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
20 дек. 01:10 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кавадарци

Se prodava lada niva 2007 god

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
18 дек. 21:59 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кавадарци

Se prodava Lada Niva

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
05 дек. 21:30 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кавадарци

Se prodava Lada Niva

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
01 дек. 20:08 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Велес

Се продава ЛАДА НИВА

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
26 ноем. 16:20 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Otkupuvam Lada Niva (Za delovi)!!!!

350 ЕУР

Година: 1989
Километража: 0 - 4 999
26 ноем. 16:05 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

3 222 МКД

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
04 ноем. 10:29 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Тетово

Lada Niva 1.7

3 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 65 000 - 69 999
06 окт. 20:29 Автомобили  ·  Lada  ·  112  ·  Битола

Се продава Лада 112

500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
27 септ. 19:06 Автомобили  ·  Lada  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

LADA SPECIJAL 2103 1.5 "PRV SOPSTVENIK"

1 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1982
Километража: 150 000 - 159 999
14 септ. 23:24 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
29 авг. 17:25 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Студеничани

Lada Niva 1.6

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
17 авг. 11:05 Автомобили  ·  Lada  ·  112  ·  Охрид

Lada 112 benzin plin 2004

1 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 80 000 - 84 999
29 јул. 22:19 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Тетово

Lada Niva 1.7i

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 85 000 - 89 999
12 јул. 14:07 Автомобили  ·  Lada  ·  2107  ·  Велес

Prodavam lada vo odlicna sostojba

600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 50 000 - 54 999
08 јул. 10:15 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Крива Паланка

LadaNiva

2 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
20 јун. 08:22 Автомобили  ·  Lada  ·  110  ·  Радовиш

Lada 110

700 МКД

Година: 2000
Километража: 60 000 - 64 999
13 јун. 08:52 Авто плац Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Карпош

Lada Niva travel 1.7i 4x4 novi vozila

Година: 2022
Километража: 0 - 4 999
12 јун. 21:40 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Кичево

Lada niva

1 500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 65 000 - 69 999
04 јун. 05:37 Автомобили  ·  Lada  ·  Nova  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Lada Niva 1.7i

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 50 000 - 54 999
21 мај 20:34 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam Lada Niva 1.9

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
10 мај 00:14 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

5 555 МКД

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
25 апр. 11:11 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Lada Niva

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 12:10 Автомобили  ·  Lada  ·  Друг модел  ·  Куманово

Се продава Лада Караван

1 ЕУР

Година: 1990
Километража: 60 000 - 64 999
11 апр. 08:31 Автомобили  ·  Lada  ·  110  ·  Битола

Lada 110 2000

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
17 мар. 09:25 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Lada Niva 1.9

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
13 мар. 18:29 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Lada Niva 4х4

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
08 мар. 18:58 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Карпош

Lada Niva 2004

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 50 000 - 54 999
04 мар. 18:56 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Крива Паланка

Se prodava Lada Niva

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
01 мар. 00:10 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
19 фев. 19:22 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam Lada niva

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
16 јан. 22:18 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

656 МКД

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
26 дек. 16:03 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Lada Niva 1.6

Година: 1985
Километража: 0 - 4 999
29 ноем. 22:56 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Прилеп

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

300 МКД

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
07 окт. 12:46 Автомобили  ·  Lada  ·  Niva  ·  Тетово

Lada Niva 1.7i

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999

Половни возила на lada niva достапни на Пазар3


Добредојдовте на Pazar3.mk - најдобрата платформа за купување и продавање на Lada возила во Македонија. Нашиот сајт нуди голем избор на Lada модели, вклучувајќи ги lada niva, lada samara. Ви овозможуваме да разгледувате голем број на користени и нови Lada возила, кои Доколку барате Lada возило, Пазар3 е Вашиот идеален партнер во оваа авантура.
На нашата платформа ќе најдете и разни модели како lada niva travel, секој од нив со различни карактеристики и предности. Ние ги проверуваме сите огласи за автомобили за да се избегнат потенцијални злоупотреби.
Пребарувањето со клучните зборови “lada niva travel cena”, “lada niva cena mk”, пронаоѓањето на Лада возило е лесно и брзо. Пребарајте ги нашите огласи, споредете ги цените и контактирајте со продавачот директно од нашата платформа. Нудиме и детални информации за моделите, користејќи ги клучните зборови како: “reklama5 lada niva” и “lada niva makedonija cena”,за да Ви помогнеме во изборот на најдоброто возило за Вашиот буџет и потреби.
Не губете време, пребарајте ги огласите за Lada на нашиот сајт и најдете го Вашиот идеален автомобил.


Правила за огласување на автомобили


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истото возило, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации