Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | 100 NX

30 јан. 15:53 ,

Nissan 100 NX moze zamena

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток