Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Nissan | Altima

02 ноем. 14:33 , ,

Nissan Altima

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток