Македонски | Shqip | English |

Чаир | Возила | Автомобили | Seat | Ibiza

22 фев. 19:46 , ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 00:16 , ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI DIZEL

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 23:14 , ,

Seat Ibiza

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 16:34 , ,

Seat Ibiza 1.2 12v -03

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
16 мар. 14:27 , ,

Seat Ibiza

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
27 авг. 13:06 , ,

Seat Ibiza

72 000 МКД

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
08 авг. 21:08 , ,

Seat Ibiza

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
21 јан. 19:33 , ,

Seat Ibiza pa ndrim bez zamena

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
08 септ. 14:30 , ,

Seat Ibiza tdi 101 ks -08

4 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
17 мар. 17:25 , ,

Seat Ibiza -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
17 дек. 13:15 , ,

Seat Ibiza 2001 dizel 110ks -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 23:42 , ,

Seat Ibiza -02

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 00:42 , ,

Seat Ibiza 1.9 tdi 110ks -00

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток