Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Seat Ibiza

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Seat Ibiza | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 апр. 11:37
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Seat Ibiza

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999

Вчера 15:05 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Ibiza 1.6tdi 105ks.2015g

7 250 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:27 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Ibiza 1.0benzin AutoMilano

7 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 11:37 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Бутел

Seat Ibiza 1.2 A-Test Plin -2008G.

2 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 10:47 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Ibiza 2004

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
11 апр. 10:37 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

Seat Ibiza 1.2TDi 75ks FACELIFT REG+SERV - 2015

6 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 17:14 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Карпош

Seat ibiza.1.9.TDI.105 Ks.god.2008.full

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 14:24 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAEMSKA CENASEAT IBIZA 1.0 MPI 70KS STYLE 2018G

8 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
09 апр. 14:23 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAEMSKA CENA SEAT IBIZA 1.0 MPI 70KS STYLE 2018G

8 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
09 апр. 05:17 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Seat ibiza ecomotive copa 1.2tdi dizel 2013/2012

4 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 11:37 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Seat Ibiza

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
06 апр. 00:00 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

SEAT IBIZA 1.6TDI 95KS NEW MODEL NAVI LED DISTRONIC VIP AUTO

11 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
05 апр. 12:26 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Тетово

SEAT IBIZA 1.2 TDI 55kw 2011god. "AVTOCENTAR"

5 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 12:25 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Тетово

SEAT IBIZA 1.6 TDI 77kw 2010god. "AVTOCENTAR"

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 11:06 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

Seat Ibiza 1.4tdi 80ks klimatronik uvoz CH 2009 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 11:05 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

Seat Ibiza 1.9tdi 105ks 178000km 2010 MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
03 апр. 10:57 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS STYLE KLIMATRONIK - 10.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 15:37 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Охрид

Seat Ibiza 1.4 TDI

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 11:43 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Куманово

Seat Ibiza 1.2 TSI CH CUPA

5 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
29 мар. 17:53 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Seat Ibiza 1.4

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 15:48 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT IBIZA 1.2 TDI 55KW 2011 GODINA AVTOBANDA

5 199 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
29 мар. 09:35 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Виница

Seat Ibica 1.2

1 МКД

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
28 мар. 19:33 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Seat Ibiza 1.2 Tdi 2011 godina Ecomotive

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
28 мар. 19:26 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Seat Ibiza 1.2 Tdi 2011 godina Ecomotive Copa

4 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
25 мар. 16:53 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava Seat Ibiza 2011 god

5 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 07:26 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Струмица

Seat Ibiza 1.6 tdi 2010

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 12:39 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Радовиш

Seat Ibiza

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
23 мар. 15:04 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Тетово  ·  Брвеница

Seat ibiza 1.2 TDI

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
21 мар. 13:36 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Куманово

Seat Ibiza 1.6 benzin 77kw SWISS STAKLO 2009 CH

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
20 мар. 13:13 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Куманово

Seat Ibiza 1.2 TSI CH CUPA

5 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 12:48 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Радовиш

SEAT IBIZA

5 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 16:51 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Куманово

Seat Ibiza

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 09:18 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.4

5 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
17 мар. 21:47 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Куманово

Seat Ibiza 1.4 diesel

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 16:30 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Гостивар

Seat Ibiza 4300 eur

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 18:10 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT IBIZA 1.0 MPI 80KS STYLE NEW MODEL 2019G

9 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
10 мар. 22:55 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Битола

СЕАТ ИБИЦА

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 мар. 20:46 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Кочани

Seat ibiza

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
02 мар. 20:35 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Ibiza 1.6tdi 105ks.2015g

7 250 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
02 мар. 15:45 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Кочани

Seat Ibiza 1.2 (2015) TDI N1 Van - Товарно

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
01 мар. 16:44 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Бутел

Seat Ibiza 1.4TDI 2010/11 ODLICNO

4 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 21:13 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

СЕ ПРОДАВА SEAT IBIZA 2014 FR TSi

6 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 17:12 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Бутел

Seat ibiza

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 19:50 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Кочани

SEAT IBIZA 1,2 TDI DIZEL SO 75 KS 2010 GOD !

4 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
17 фев. 10:34 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Битола

SEAT IBIZA 1.4 86KS. STYLE *EDINSTVEN NA PAZAROT*

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
01 фев. 14:57 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Куманово

Seat Ibiza 2012 vo odlicna sostojba

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
01 фев. 09:12 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Делчево

Seat Ibiza 1.2 TDI

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
30 јан. 14:13 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Ibiza 1.9 SDI

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 18:38 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Кочани

Seat ibiza

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
20 јан. 13:09 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Кавадарци

Се продава сеат ибица 1.2 tdi

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 15:36 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Тетово  ·  Брвеница

Seat Ibiza 1.2 benzinec

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Seat Ibiza | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации