Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Ssangyong | Actyon

10 ноем. 11:32 , ,

Ssangyong Actyon

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 15:42 , ,

SSanyong Action 2.3 disel -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
16 септ. 20:21 , ,

Ssangyony Actyon

6 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
18 мај 01:13 ,

Ssangyong Actyon xhip

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 00:26 ,

Ssangyong Actyon

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 окт. 14:03 ,

Ssangyong Actyon dizel

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
14 фев. 19:38 , ,

Ssangyong Action prv gazda kupen vo ratola

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
Кон почеток