Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ssangyong | Korando

Вчера 21:19 Претпријатие , ,

Ssangyong Korando 2.2 dizel

5 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
05 мар. 21:40 , ,

SSANGYONG KORANDO -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 21:18 , ,

SSANGYONG KORANDO 4X4 VO EKSTRA SOSTOJBA

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
06 јун. 19:21 , ,

SSANGYOUNG KORANDO SO MOTOR OD MERCEDES 2002

4 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 22:39 , ,

Ssangyong Korando

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
12 фев. 05:53 , ,

Ssangyong Korando

4 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
19 мар. 17:36 , ,

Jeep Ssangyong Korando -97 vo odlicna sostojba

5 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
26 фев. 22:14 ,

Ssangyong Korando 2.3TDI -01

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток