Македонски | Shqip | English |
10 авг. 18:34 Автомобили , Скопjе , Карпош

Triumph

2 000 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 21:12 Автомобили , Скопjе , Карпош

Triumph TC 1300 -67

Година: 60-тите
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток