Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | T4 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


13 ноем. 20:34 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW T4 Kombi EKSTRA SOSTOJBA

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 12:13 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Transporter Caravelle

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
25 окт. 18:49 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW T4 -95 2.4 dizel 8+1

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 15:01 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

VW Volkswagen T4 8+1

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 12:14 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

VW T4 Caravelle 8+1

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 23:46 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW T4 transporter

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
07 фев. 14:29 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

VW T4 Caravela T4 2.5 TDI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 20:42 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Transporter Kombe

2 650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
10 мар. 11:55 Автомобили , Скопjе , Илинден

VW T4 CARAVELLE 2.5 TDI

5 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
22 окт. 18:41 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW T4 Multivan highline VIP

29 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток