Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | 760

28 јан. 20:30 , ,

Volvo 760 gle td -85

600 ЕУР

Година: 1985
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток