Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Volvo mk | Продажба на половни автомобили од моделите како Volvo XC60, Volvo V40 и други по најдобра цена на Пазар3

240 , 1
244 , 4
340 , 2
440 , 14
460 , 15
760 , 1
850 , 3
C30 , 21
C70 , 5
S40 , 52
S60 , 43
S70 , 7
S80 , 34
S90 , 1
V40 , 60
V40 CC , 1
V50 , 43
V60 , 12
V70 , 13
XC 40 , 14
XC 60 , 41
XC 70 , 7
XC 90 , 35

Volvo mk Пребарувањето со овој клучен збор нуди најразнообразна понуда на висококвалитетни возила во Македонија. Со широка палета на модели како Volvo XC60, Volvo V40, и Volvo S60, Volvo mk секој може да пронајде модел на автомобил по свој вкус.
Доколку сте во потрага на одлични возила, моделите како Volvo XC40 и Volvo V50 се идеални избори, а на Пазар3 пребарувајќи со клучен збор “Volvo Makedonija” можете да пронајдете и користени возила, кои се одлични од аспект на перформанси и безбедност. Со најдобрата понуда на пазарот, пребарувајќи со клучен збор Volvo Pazar3, може да го најдете Вашиот автомобил од соништата. Доколку сте обожавател на бреднот Волво пребарувајте на нашиот веб сајт со клучен збор Volvo mk и уживајте во поволностите што ги нуди нашиот веб сајт за да го пронајдите најдобриот модел на автомобил.

Вчера 10:49
Линк
Автомобили  ·  Volvo  ·  S70  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO S70

3 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
18 мај 09:33
Линк
Автомобили  ·  Volvo  ·  S70  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO S70

3 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 09:00
Линк
Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Штип

Volvo XC40 D3 Geartronic Momentum 5d Panorama Harman Kardon

24 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  V60  ·  Скопjе  ·  Илинден

VOLVO V60 1.6d Drive Avtomatik 2013

8 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:00
Линк
Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Штип

Volvo XC40 D3 Geartronic Momentum 5d Panorama Harman Kardon

24 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:49
Линк
Автомобили  ·  Volvo  ·  S70  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO S70

3 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
18 мај 15:39 Автомобили  ·  Volvo  ·  V40  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VOLVO V40 D2 | 2013 GOD

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 09:33
Линк
Автомобили  ·  Volvo  ·  S70  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO S70

3 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
16 мај 14:44 Автомобили  ·  Volvo  ·  C30  ·  Скопjе  ·  Аеродром

volvo c30 1.6 hdi

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
16 мај 14:27 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  S90  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo S90 D3 Mommentum AT

26 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
16 мај 13:37 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Гостивар

Volvo XC60 2016

22 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 07:15 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  V40  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volvo V40 1.6d 2014g Pro avto market

10 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 09:00 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава Volvo XC40 D3 2019

24 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 15:41 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  V60  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VOLVO V60 D2 2.0D 120KS 2016 MOZE ZAMENA

13 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 10:26 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Крива Паланка

VOLVO XC 60 2.4D 120KW AVTOMATIK 4X4 PERFEKT AUTO

11 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 16:47 Автомобили  ·  Volvo  ·  S40  ·  Струмица

Se prodava volvo s 40 2002 godina.

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
24 апр. 18:05 Автомобили  ·  Volvo  ·  V40  ·  Прилеп

Se prodava Volvo V40 2.0

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
19 апр. 15:52 Автомобили  ·  Volvo  ·  S80  ·  Куманово

Volvo S80 2.4d

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
18 апр. 16:10 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Скопjе  ·  Чаир

VOLVO XC60 2017 D4 Inscription AWD Geatronic

33 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
15 апр. 09:09 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Крива Паланка

VOLVO XC 60 2.0 D4 NEWFACE AVTOMATIK ODLICEN PERFEKT AUTO

19 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
13 апр. 11:05 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO XC 60 2.4D AWD atomatik

12 890 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 12:05 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Кочани

VOLVO XC40 2.0 D3 150HP GEARTRONIC AUTOMATIC

25 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 11:02 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volvo XC40 2.0 150ks D3 Business MT

18 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
07 апр. 11:47 Автомобили  ·  Volvo  ·  V40  ·  Демир Хисар

Volvo v40 1.9 d 85kw

600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 09:31 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Кочани

VOLVO XC40 2.0 D3 150HP GEARTRONIC AUTOMATIC

25 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар. 09:11 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Крива Паланка

VOLVO XC-60 2.0 D4 190 KS AWD INSCRIPTION AVTOMATIC VIP AUTO

37 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
22 мар. 18:04 Автомобили  ·  Volvo  ·  S60  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VOLVO S60 2018GOD AVTOMATIK PERFEKTNO!!

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
21 мар. 23:25 Автомобили  ·  Volvo  ·  S80  ·  Скопjе  ·  Скопје

Volvo S80 avtomatik dizel vo odlicna sostojba

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
10 мар. 21:20 Автомобили  ·  Volvo  ·  V50  ·  Ресен

Volvo

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 19:11 Автомобили  ·  Volvo  ·  V60  ·  Тетово

Se prodava volvo v60

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 12:04 Автомобили  ·  Volvo  ·  S40  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodavaVolvo s40 - 2.0 - 2008g

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
22 фев. 23:34 Автомобили  ·  Volvo  ·  V60  ·  Скопjе  ·  Чаир

Volvo V60 D3 automatik

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
09 фев. 09:04 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава Volvo XC60

16 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
06 фев. 19:30 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VOLVO XC40 D3 Automatic GEARTRONIC☑️

25 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 18:55 Автомобили  ·  Volvo  ·  V70  ·  Куманово

Volvo 2012 dizel

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
04 фев. 01:55 Автомобили  ·  Volvo  ·  V50  ·  Делчево

Volvo v50 20d registrirano do 11/2024 so zelen karton

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 08:33 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Кочани

Volvo XC60 momentum 2.0 d4 190hp awad 4x4

30 600 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
28 јан. 18:31 Автомобили  ·  Volvo  ·  S40  ·  Скопjе  ·  Скопје

Volvo

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
27 јан. 09:36 Автомобили  ·  Volvo  ·  V50  ·  Берово

Volvo V50

1 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
24 јан. 12:32 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Кочани

VOLVO XC40 2.0 D3 AWD [4X4] GEARTRONIC BUSINESS AUTOMATIC

28 400 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
24 јан. 09:53 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Кочани

VOLVO XC40 2.0 D3 150HP BUSINESS PACK

25 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
23 јан. 10:33 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Кочани

VOLVO XC40 2.0 D3 150HP GEARTRONIC AUTOMATIC

25 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
21 јан. 12:11 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава Volvo XC60

18 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
20 јан. 14:59 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Кочани

Volvo XC90 2.0 D4 190hp momentum 7 sedista

39 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
19 јан. 17:40 Автомобили  ·  Volvo  ·  S40  ·  Струмица

Volvo S40 1999/2000 - benzin - 2000 evra

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
18 јан. 05:03 Автомобили  ·  Volvo  ·  S70  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO S70 EVERGRIN

3 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
16 јан. 11:43 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Кочани

VOLVO XC40 2.0 D3 150HP GEARTRONIC AUTOMATIC

25 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
12 јан. 20:50 Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Охрид

Prodavam Volvo XC60

11 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
12 јан. 13:32 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Кочани

VOLVO XC40 2.0 D3 150HP BUSINESS PACK

25 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
10 јан. 13:47 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Кочани

VOLVO XC40 2.0 D3 150HP GEARTRONIC AUTOMATIC

25 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
09 јан. 08:40 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Кочани

Volvo XC60 2.0 d3 150hp executive

32 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
09 јан. 08:40 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Кочани

Volvo XC40 momentum 2.0 d4 190hp awd 4x4 geartronicautomatic

27 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
09 јан. 08:39 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Кочани

Volvo XC60 2.0 D4 190hp executive

34 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 70 000 - 74 999

Половни возила на Волво достапни на Пазар3


Добредојдовте на Pazar3.mk - најдобрата платформа за купување и продавање на Volvo возила во Македонија. Нашиот сајт нуди голем избор на Volvo модели, вклучувајќи ги Volvo xc60, Volvo v40, Volvo s60, и Volvo xc40. Ви овозможуваме да разгледувате голем број на користени и нови Volvo возила, кои Доколку барате Volvo возило, Пазар3 е вашиот идеален партнер во оваа авантура.
На нашата платформа ќе најдете и разни модели како Volvo v50 и Volvo xc40, секој од нив со различни карактеристики и предности. Ние ги проверуваме сите огласи за автомобили за да се избегнат потенцијални злоупотреби.
Пребарувањето со клучниот збор “Volvo mk”, пронаоѓањето на Волво возило е лесно и брзо. Пребарајте ги нашите огласи, споредете ги цените и контактирајте со продавачот директно од нашата платформа. Нудиме и детални информации за моделите, користејќи ги клучните зборови како: “volvo xc40 cena” и “volvo koristeni vozila”,за да Ви помогнеме во изборот на најдоброто возило за Вашиот буџет и потреби.
Не губете време, пребарајте ги огласите за Волво на нашиот сајт и најдете го Вашиот идеален автомобил.


Правила за огласување на автомобили


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истото возило, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации