Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Yugo | Yugo 45

02 авг. 15:54 , ,

Се продава Југо Корал 45

300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
19 јул. 15:46 ,

YUGO 45

Година: 1993
Километража: 140 000 - 149 999
22 јун. 19:52 ,

Yugo 1.6

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
13 јун. 02:58 , ,

YUGO 45

Година: 1993
Километража: 40 000 - 44 999
11 јун. 16:11 ,

Yugo 45 -82

Година: 1982
Километража: 25 000 - 29 999
04 јун. 19:15 ,

Југо

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 60 000 - 64 999
29 мај 20:34 ,

Yugo 45

480 ЕУР

Година: 1991
Километража: 5 000 - 9 999
10 мај 16:22 ,

Se prodava Yugo

500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 5 000 - 9 999
27 фев. 09:22 ,

Yugo 45

Година: 1993
Километража: 50 000 - 54 999
29 јан. 23:54 ,

Yugo 45 -90

350 ЕУР

Година: 1990
Километража: 120 000 - 129 999
24 јан. 23:16 ,

Yugo 45 -89

Година: 1989
Километража: 100 000 - 109 999
14 јан. 18:22 ,

Yugo 45

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 65 000 - 69 999
11 јан. 18:09 ,

Yugo 45

400 ЕУР

Година: 1989
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 13:32 , ,

Yugo 45

Година: 1984
Километража: 100 000 - 109 999
26 ноем. 23:14 , ,

Yugo 45 -91

Година: 1991
Километража: 50 000 - 54 999
08 ноем. 23:02 , ,

Yugo 45

400 ЕУР

Година: 1990
Километража: 85 000 - 89 999
18 септ. 23:37 ,

Yugo 45

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
17 авг. 11:44 , ,

Yugo 45

300 ЕУР

Година: 1992
Километража: 75 000 - 79 999
26 јул. 01:38 , ,

Yugo 45 Itno

250 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
20 јул. 17:27 ,

Yugo 45

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
19 јул. 21:08 ,

Yugo 45

350 ЕУР

Година: 1991
Километража: 10 000 - 14 999
29 мај 14:38 , ,

Yugo koral 45 itno

450 ЕУР Намалена цена

Година: 1989
Километража: 10 000 - 14 999
25 мај 13:14 , ,

Yugo 45

570 ЕУР

Година: 1986
Километража: 80 000 - 84 999
13 мај 15:14 , ,

Yugo 45 -91

55 000 МКД

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
03 фев. 16:01 ,

Yugo 55

Година: 1991
Километража: 55 000 - 59 999
09 јан. 12:47 , ,

Yugo 45

500 ЕУР

Година: 1987
Километража: 100 000 - 109 999
02 јан. 22:59 ,

YUGO 45

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
26 дек. 14:32 ,

Yugo 45

10 000 МКД

Година: 1986
Километража: 80 000 - 84 999
02 дек. 18:05 ,

Yugo 45

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 40 000 - 44 999
07 ноем. 18:54 ,

YUGO 45

200 ЕУР Намалена цена

Година: 1988
Километража: 100 000 - 109 999
31 окт. 12:35 , ,

Yugo 45

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
30 септ. 20:18 ,

Yugo 45

800 ЕУР

Година: 1990
Километража: 80 000 - 84 999
25 септ. 22:10 ,

Yugo 45 ili zamena za tiko

300 ЕУР

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
15 септ. 14:27 , ,

Jugo 45

Година: 1990
Километража: 65 000 - 69 999
14 авг. 15:41 , ,

Yugo Florida ATEST PLIN

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
15 јул. 15:59 , ,

Yugo 45

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
28 јун. 01:26 ,

Yugo 45

18 000 МКД

Година: 1989
Километража: 85 000 - 89 999
25 јун. 16:48 ,

YUGO 45

800 ЕУР

Година: 1989
Километража: 70 000 - 74 999
22 јун. 18:17 , ,

Yugo 45

18 000 МКД

Година: 70-тите
Километража: 80 000 - 84 999
16 јун. 15:30 , ,

Yugo 45 Plin

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
03 јун. 12:14 , ,

Yugo 45

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
03 јун. 12:14 , ,

Yugo 45 Registrirano Plin-Benzin

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 11:21 ,

Yugo 45

14 000 МКД

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 14:17 , ,

Yugo 45

780 ЕУР

Година: 1990
Километража: 85 000 - 89 999
17 мај 00:58 , ,

Yugo Zastava

400 ЕУР

Година: 1992
Километража: 5 000 - 9 999
07 мај 18:33 ,

Yugo 45

220 ЕУР

Година: 1986
Километража: 10 000 - 14 999
01 мај 03:24 ,

YUGO VO DOBRA SOSTOJBA

450 ЕУР

Година: 1992
Километража: 110 000 - 119 999
30 апр. 15:40 , ,

Yugo 45

800 ЕУР

Година: 1990
Километража: 80 000 - 84 999
29 апр. 22:18 , ,

Yugo 45 vo paket so prikolka

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 60 000 - 64 999
25 апр. 18:28 , ,

YUGO 45

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток